Bez niespodzianki w Hali Parkowej

19 stycznia 2017, 11:29 | Autor:

koszykarki

W środę koszykarki Widzewa rozegrały szesnaste spotkanie sezonu zasadniczego Tauron Basket Ligi Kobiet. Ich rywalkami były zawodniczki z Gorzowa, które do tego meczu przystępowały w roli zdecydowanych faworytek.

Niespodzianki nie było – łodzianki doznały trzynastej porażki. Ekipa gości rozkręcała się powoli i po pierwszej kwarcie prowadziła tylko dwoma punktami, ale druga odsłona nie pozostawiła złudzeń. Widzew na przerwę schodził z wynikiem 30:53.

W trzeciej i czwartej kwarcie gorzowianki kontrolowały sytuację na parkiecie i ostatecznie wygrały z zespołem trenera Dariusza Raczyńskiego 90:53. Dla widzewianek była to najwyższa porażka w bieżących rozgrywkach.

Widzew Łódź – AZS AJP Gorzów 50:93 (15:17, 15:36, 12:14, 11:23)
Najwięcej pkt dla Widzewa: Beadle 20, Bujniak 10, Pawlak 5

Kolejna okazja do zobaczenia koszykarek Widzewa w akcji dopiero 4 lutego. Do łódzkiej Hali Parkowej przyjedzie wówczas Artego Bydgoszcz.