Byli widzewiacy spotkali się w Sieradzu

17 września 2014, 18:57 | Autor:

Kmiecik_rezerwy

Od początku tego sezonu kilku młodych i zdolnych zawodników Widzewa, którzy nie mieliby możliwości zbyt częstego grania w I lidze, zostało wypożyczonych do klubów z niższych lig. Do Warty Sieradz trafili Piotr Bartłoszewski, Cezary Pankowski i Mikael Idzikowski, a ich trenerem jest tam były opiekun z rezerw RTS, Tomasz Kmiecik.

Dziś cała trójka stanęła naprzeciwko dwóm innym postaciom znanym z Piłsudskiego. Warta mierzyła się bowiem w meczu III ligi z łódzką Akademią Piłkarską, w której od niedawna pracuje były bramkarz i trener Widzewa, Andrzej Kretek. W ataku występuje natomiast napastnik Łukasz Staroń, który reprezentował widzewskie barwy jesienią poprzedniego sezonu i strzelił nawet gola na Łazienkowskiej.

Spotkanie w Sieradzu zakończyło się remisem 2:2, ale do siatki nie udało się trafić żadnemu z eks widzewiaków. Z wypożyczonych piłkarzy pełne 90 minut rozegrał tylko Pankowski. Bartłoszewski wszedł na boisko dopiero na ostatnie 10 minut meczu, a Idzikowski został zmieniony w przerwie.