Juniorzy tylko zremisowali w Łowiczu

25 września 2016, 18:02 | Autor:

Widzew1997_1998

Juniorzy Widzewa w rocznika 1998/1999 rozegrali w sobotę kolejne ligowe spotkanie. Wyjazdowa konfrontacja z Pelikanem zakończyła się tylko remisem 1:1. Szkoda, że łodzianom nie udało się podtrzymać dobrej passy sprzed tygodnia.

W Łowiczu długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwsi ze strzelenia gola cieszyli się gospodarze. Pelikan objął prowadzenie dopiero w 70. minucie gry. Łowiczanie nie zdążyli się jednak nacieszyć, bo cztery minuty później do siatki trafił najlepszy strzelec RTS – Tomasz Saliński.

Podział punktów sprawił, że podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego spadli na trzecie miejsce w tabeli. Nie ma to jednak zbyt dużego znaczenia, ponieważ walka o awans do Centralnej Ligi Juniorów zacznie się tak naprawdę dopiero wiosną. Tak, jak rok remu, punktacja z tej rundy i tak zostanie wyzerowana.

Pelikan Łowicz – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Gol dla Widzewa: 74′ Saliński

Uszyński – Brochocki (70′ Amroziński), Danaburski, Lenarczyk, Małowski, Marcinkowski, Marcioch, Miasopust (65′ Oliński), Pipczyński, Reszta, Saliński