LZS Justynów – Widzew Łódź 2:4 (1:2)

1 sierpnia 2015, 11:01 | Autor:

rachu

W szóstym lego lata meczu sparingowym podopieczni Witolda Obarka odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem pokonali oni grający w lidze okręgowej LZS Justynów 4:2. Dwie bramki dla łodzian zdobył kapitan drużyny Mariusz Rachubiński, a po jednej Adrian Kralkowski i Konrad Puchalski.

Zdecydowanie lepiej w mecz weszli zawodnicy z Łodzi. Po raptem ośmiu minutach prowadzili oni już 2:0. Najpierw w 3 min. ładnym strzałem zza linii pola karnego wynik otworzył Mariusz Rachubiński, by po upływie kolejnych pięciu podwyższył go Adrian Kralkowski. Jednak w 20 minucie gospodarze zdobyli kontaktowego gola, po uderzeniu Szynki. Do końca pierwszej części gry wynik nie uległ już zmianie. Łodzianie prowadzili 2:1.  Po zmianie stron śmielej zaczęli atakować piłkarze z Justynowa, co przełożyło się na zdobycie przez nich drugiego gola. Mimo to, w 66 minucie ładną akcję Majerza z Puchalskim na bramkę zamienił ten drugi.  Jednak to nie był koniec. Na kilkanaście minut przez zakończeniem meczu,  strzałem z rzutu wolnego ponownie na listę strzelców wpisał się Rachubiński. Tym samym Widzew pokonał LZS Justynów 4:2.

20′ Szynka, 52′ Bergiel – 3′, 78′ Rachubiński, 8′ Kralkowski, 66′ Puchalski,

Chachuła (46′ Sokołowicz) – Pietras (46′ Retkowski), Bednar, Polit (60′ Dudała), Fornalczyk – Bartos (46′ Puchalski, 85′ Wielgus), Okachi, Rachubiński, Kasperczak (46′ Gilarski) – Świątkiewicz (75′ Marcioch), Kralkowski (46′ Majerz)