Pewne zwycięstwo drugiej drużyny

11 lutego 2017, 14:52 | Autor:

TMRF

Drugi mecz sparingowy zakończył się dla rezerw Widzewa dużo bardziej przyjemnie od pierwszego. W sobotę piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonali 5:2 występującego w Klasie A Kolejarza Łódź.

Przebieg pierwszej połowy nie zapowiadał jednak tak łatwej przeprawy. Zawodnicy Macieja Malesy nie tylko nie potrafili pokonać bramkarza rywali, ale sami stracili gola i na przerwę schodzili z minimalną stratą.

Po zmianie stron Widzew wziął się jednak do roboty i efekty przyszły szybko. Cztery trafienia zaliczył Adam Paciorkowski, a jedno Przemysław Krzyżak. Przeciwnicy odpowiedzieli w drugiej połowie tylko jedną bramką i ostatecznie TMRF pokonał Kolejarza 5:2!

TMRF Widzew II Łódź – Kolejarz Łódź 5:2 (0:1)
Gole dla TMRF: Paciorkowski x4, Krzyżak