21 października 2013, 16:45 | Autor:

Ceglarz_Pelikan

Przedstawiamy cotygodniowy raport na temat piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów. Oto, co w minionym tygodniu wydarzało się u czwórki widzewiaków „na zesłaniu”:

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):
W minioną sobotę zespół Malagi gościł na Santiago Bernabeu mierząc się z Realem Madryt. „Królewscy” wygrali to spotkanie 2:0, a Bartłomieja Pawłowskiego zabrakło w 18-stce meczowej. Powodem był lekki uraz mięśniowy, którego widzewiak nabawił się podczas zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Polski.

Damian Ceglarz (Pelikan Łowicz):
Zespół Pelikana w końcu znalazł swego pogromcę. Po pięciu meczach bez porażki łowiczanie ulegli w piątek Wigrom Suwałki 1:0, tracąc gola w końcówce spotkania. Porażka zepchnęła biało-zielonych na 5 miejsce w tabeli II ligi wschodniej.
Tradycyjnie pełne 90 minut w drużynie Pelikana rozegrał obrońca Damian Ceglarz.

Sebastian Duda (Stal Mielec):
Trwa kiepska wyjazdowa passa ekipy Stali. Mielczanie przegrali czwarty mecz z rzędu na obcych boiskach. Tym razem 0:1 przegrali z Limanovią Limanowa. Sebastian Duda zaliczył kolejne 90 minut.
Stal po tym meczu zajmuje 9, spadkowe, miejsce w tabeli.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów Łódzki):
Mikołaj Zwoliński powoli wraca do zdrowia, ale brak ogrania jest u pomocnika widoczny. Z tego powodu trener Maciej Szpak ostrożnie wprowadza go do gry. Zwoliński w sobotę zaliczył jedynie 5 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Mechanikiem Radomsko. Tym samym Sokół zajmuje 12 miejsce w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej.