Raport z wypożyczeń

22 listopada 2016, 14:23 | Autor:

Konrad_Reszka

Sytuacja czwórki piłkarzy Widzewa, wypożyczonych do innych zespołów, jest coraz gorsza. Co prawda w miniony weekend na boisku pojawiło się tym razem dwóch graczy, ale obaj zanotowali epizodyczne występy.

Kralkowski i Pieńkowski zaczęli mecz na ławce rezerwowych. Obaj weszli na boisko w drugiej części spotkania. Tym razem wcześniej na murawie zameldował się Pieńkowski – w 75. minucie. Pięć minut później do gry wszedł Kralkowski. Sytuacja obu widzewiaków może się szybko nie poprawić, bo Ner Poddębice dobrze sobie radzi. Wygrana 2:0 z Pilicą Przedbórz była trzecią w ostatnich czterech meczach.

Rolą rezerwowego znów zadowolić musiał się Konrad Reszka, który oglądał z ławki nie tylko kolegów ze swojego obecnego, tymczasowego klubu, ale też z Widzewa. Wszak Sokół mierzył się właśnie z łodzianami. W pewnym momencie mogło się nawet wydawać, że Reszka wstanie do rozgrzewki, bo urazu doznał Sebastian Ostrowski. Zdołał jednak kontynuować grę.

W omawianym wyżej spotkaniu nie mógł zagrać natomiast Joachim Pabjańczyk. Po pierwsze jest kontuzjowany. Po drugie Widzew, wypożyczając go do Aleksandrowa Łódzkiego, zastrzegł sobie, że nie będzie mógł on wystąpić w tym meczu.