24 września 2013, 19:42 | Autor:

Pawłowski_Malaga

Przedstawiamy cotygodniowy raport na temat piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów. Oto, co w minionym tygodniu wydarzało się u czwórki widzewiaków „na zesłaniu”:

Damian Ceglarz (Pelikan Łowicz):
Kolejne 90 minut zaliczył Damian Ceglarz w meczu, w którym rywalem łowiczan była Stal Stalowa Wola. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Zdobyty przez Pelikan punkcik oznacza, że tracą oni trzy oczka do bezpiecznej lokaty. Z II ligi spadnie bowiem aż 8 zespołów!

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):
Bezbramkowym remisem zakończyło się wyjazdowe starcie Malagi z silnym rywalem, jakim jest Real Sociedad. Swojej formy na tle uczestnika fazy grupowej Ligi Mistrzów nie miał okazji przetestować Bartłomiej Pawłowski. Skrzydłowy kolejny mecz przesiedział na ławce rezerwowych.
Jego zespół zajmuje 11 miejsce w tabeli Primera Division.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów Łódzki):
Przerwa w grze Mikołaja Zwolińskiego niepokojąco się przedłuża. Pomocnik opuścił kolejne dwa spotkania. Sokół zdobył w nich cztery punkty remisując w środę z Pogonią Grodzisk Maz. 0:0 i pokonując 3:0 rezerwy GKS Bełchatów.

Sebastian Duda (Stal Mielec):
Mielecka Stal przerwała passę trzech remisów z rzędu, niestety pechowo. Przegrała ona bowiem 0:1 w wyjazdowym meczu z Concordią Elbląg. W składzie gości kolejne 90 minut zaliczył Sebastian Duda.
Stal zajmuje obecnie 9 miejsce (zgromadziła 1 pkt więcej od Pelikana) i również jest zagrożona spadkiem do III ligi.