30 września 2013, 18:33 | Autor:

Pawłowski_Malaga

Przedstawiamy cotygodniowy raport na temat piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów. Oto, co w minionym tygodniu wydarzało się u czwórki widzewiaków „na zesłaniu”:

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):
Skrzydłowy reprezentacji młodzieżowej w końcu wstał z ławki rezerwowych Malagi i zaliczył prawdziwe „wejście smoka”. Cztery minuty zajęło mu zdobycie pięknej bramki, którą zachwyca się cała Hiszpania. Dzięki golowi Pawłowskiego Malaga wywiozła punkt z Valladolid i zajmuje 10 miejsce w Primera Division.
Zobacz bramkę Bartłomieja Pawłowskiego w meczu z Realem Valladolid.

Damian Ceglarz (Pelikan Łowicz):
Pelikan w minioną niedzielę odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo na swoim boisku. Łowiczanie pokonali 1:0 Limanovię Limanowo i dźwignęli się w tabeli II ligi wschodniej na 11 miejsce. Tylko stosunek bramek dzieli ich od lokaty poza szeroką strefą spadkową. Damian Ceglarz w tym meczu rozegrał pełne 90 minut.

Sebastian Duda (Stal Mielec):
Także Stal opuściła niebezpiecznie rejony tabeli pewnie pokonując imienniczkę z Rzeszowa 4:1! Nic nie zmienia się u Sebastiana Dudy. Obrońca kolejny raz rozegrał cały mecz, a mielecki zespół wskoczył na 8 miejsce w tabeli.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów Łódzki):
Wreszcie zakończyło się leczenie pomocnika Widzewa przebywającego na wypożyczeniu w Aleksandrowie Ł. Mikołaj Zwoliński wrócił na boisko po urazie stawu skokowego. Zaliczył 10 minut w przegranym 0:1 mecz z Ursusem Warszawa. W środę Sokół awansem rozgrywał również mecz wyjazdowy z Zawiszą Rzgów, wygrany 3:1, wtedy jeszcze bez Zwolińskiego.