Rezerwy rozgromiły Nowosolną!

1 maja 2017, 11:32 | Autor:

TMRF

Rezerwy Widzewa pokazały w niedzielę swoją siłę, gromiąc Nowosolną Łódź aż 7:2! Drużyna Macieja Malesy tydzień wcześniej tylko zremisowała w Rosanowie, dlatego teraz wszyscy chcieli pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy.

W pierwszej połowie spotkanie nie było jednak jeszcze rozstrzygnięte. Goście chcieli napsuć Towarzystwu Miłośników Rozwoju Fizycznego nieco krwi i przegrali tylko jedną bramką. Dopiero po przerwie widzewiacy wzięli się do pracy i efekty przyszły bardzo szybko. W drugiej odsłonie aż czterokrotnie posłali piłkę do bramki Nowosolnej!

Warto zauważyć, że Malesa znów musiał radzić sobie bez większych posiłków z pierwszego zespołu. Przemysław Cecherz oddał mu do dyspozycji tylko Konrada Reszkę, Macieja Szewczyka i Patryka Strusa. Szkoleniowiec rezerw dobrze ustawił jednak drużynę i ta pewnie wygrała, a po golu strzelili Szewczyk i Strus. Przypomniał o sobie również Damian Gilarski, który jeszcze w tamtym sezonie grywał u Witolda Obarka w IV lidze.

Widzew II wciąż jest liderem swojej grupy, ma cztery punkty przewagi nad GKS Ksawerów oraz siedem nad Spartą Łódź. Już w środę mecz w Bychlewie!

TMRF Widzew II Łódź – Nowosolna Łódź 7:2 (3:2)
Gole dla TMRF: 13′, 47′ Kurak, 19′, 83′ Gilarski, 38′ Leszczyński, 55′ Szewczyk, 90+2′ Strus