Rezerwy także z pierwszą porażką!

23 października 2016, 12:52 | Autor:

TMRF

To był fatalny weekend dla dwóch najważniejszych drużyn Widzewa. Najpierw pierwszy zespół zaliczyć ciężki nokaut w Morągu, a w niedzielę pierwsze spotkanie w sezonie przegrało Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego. Lepsza okazała się Sparta Łódź.

Lider Grupy 1 Klasy A był zdecydowanym faworytem tego meczu. W składzie rezerw znów pojawili się gracze, którzy nie załapali się na wyjazd na mecz z Huraganem. Trener Maciej Malesa miał do dyspozycji Bartłomieja Gromka oraz Patryka Nouriego. Mimo to rywale postawili twarde warunki i wygrali 4:2.

Goście objęli prowadzenie w 29. minucie. Po dziesięciu minutach Robert Świątnicki wyrównał jednak po dobrym podaniu Nouriego i wydawało się, że widzewiacy wracają na właściwe tory. Jeszcze przed przerwą Sparta zdołała jednak strzelić drugiego gola i znów zrobiło się nerwowo. Przez większą cześć drugiej połowy przyjezdni dobrze się bronili i do 81. minuty wynik nie ulegał zmianie. W końcu znów dał o sobie znać Świątnicki, ponownie doprowadzając do remisu.

Radość TMRF była jednak krótka, bo już minutę później było 2:3. W samej końcówce Sparta dorzuciła jeszcze jednego gola, rozmontowując kombinacyjną akcję słabą tego dnia defensywę Widzewa. Mimo porażki zespół Malesy wciąż prowadzi w tabeli, mając punkt przewagi nad Różycą, z którą zagrają już za tydzień!

TMRF Widzew II Łódź – Sparta Łódź 2:4 (1:2)
Gole dla TMRF: 39′, 81′ Świątnicki