Skromna wygrana TMRF

24 maja 2015, 18:50 | Autor:

TMRF

Mimo zapewnienia sobie zwycięstwa w Grupie 1 łódzkiej B Klasy, drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego nie spoczęła na laurach. Dziś widzewiacy pokonali w wyjazdowym starciu 1:0 Hetmana. Jedynego gola zdobył Krystian Bielecki.

W niedzielę przy ul. Potokowej 12 odbyły się kolejne już „małe derby” Łodzi. I Hetman i TMRF przystępowały do meczu jednak bez specjalnego „ciśnienia”, gospodarze o nic się już nie biją, a goście awans mają już w kieszeni. Pierwsi do siatki mógł trafić Hetman, ale ich zawodnik w sytuacji sam na sam z Dawidem Wojdą przeniósł piłkę nad bramą. Później kontrolę nad meczem przejęli piłkarze TMRF, którzy stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji do strzelenia gola – najlepszą zmarnował Mariusz Woźniak, obijając słupek.

Po przerwie mocniej zaatakowali goście i w 59 minucie było już 1:0. W polu karnym faulowany został Tomasz Durys, a jedenastkę wykorzystał Krystian Bielecki. Po strzeleniu gola gra się uspokoiła i obie drużyny nie stwarzały sobie zbyt wielu klarownych sytuacji.

Mecz z Hetmanem nie był porywającym widowiskiem. Z pewnością wpływ na to miał fakt, że awans został przypieczętowany już tydzień temu. Z tego też powodu szansę na zaprezentowanie się dostało więcej dublerów.

Hetman Łódź – TMRF Widzew Łódź 0:1 (0:0)