TMRF pokonał Pogoń. Hat-trick widzewiaka!

1 maja 2016, 13:47 | Autor:

TMRF

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego chcieli w tym sezonie powalczyć o drugi awans z rzędu i za rok występować już w lidze okręgowej. Plany te trzeba będzie być może odłożyć w czasie, bo strata do lidera jest zbyt duża.

Po pokonaniu prowadzącej w tabeli Polonii Andrzejów wydawało się, że widzewiacy złapią drugi oddech. Niestety, przed tygodniowa porażka w Smardzewie mocno skomplikowała sytuację. Łodzianie się jednak nie poddają i walczą do końca. W sobotę na boisku ChKS zmierzyli się z Pogonią Rogów i zrewanżowali jej się za przegraną z jesieni.

Starcie od początku toczyło się pod dyktando TMRF. Już w 9. minucie wynik otworzył Robert Świątnicki, a w 21. minucie na 2:0 strzelił Adam Paciorkowski. Rywalom jeszcze przed przerwą udało się zdobyć kontaktowego gola, ale po zmianie stron swój osobny mecz rozgrywał Paciorkowski. W 64. minucie pomocnik strzelił na 3:1, a gdy Pogoń znów odpowiedziała trafieniem, w końcówce skompletował hat-tricka!

TMRF zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Zespół Widzewa zgromadził dotąd 26 punktów i traci 10 „oczek” do liderującej Pogoni. Do końca rozgrywek jeszcze sześć kolejek, więc wszystko może się zdarzyć.

TMRF Widzew Łódź – Pogoń Rogów 4:2 (2:1)
9′ Świątnicki, 21′, 64′, 87′ Paciorkowski – 36′ Pastryk, 73′ Kowalczyk