TMRF rozgromił zespół z Piątkowiska

4 października 2015, 16:34 | Autor:

TMRF

Drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego poprawili nieco nastroje fanów po wczorajszym remisie Widzewa. Kibicowski zespół rozgromił dziś Orła Piątkowisko aż 6:1!

Od początku spotkania gra toczyła się pod dyktando gospodarzy. Już w 4 minucie TMRF objął prowadzenie po golu Majkela Krawczyka. Gdy wydawało się, że kolejne bramki są jedynie kwestią czasu, nieoczekiwanie do remisu doprowadzili piłkarze Orła. Wyrównanie, zdobyte przez gości w 26 minucie, podziałało jednak na łodzian motywująco. Do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie.

W przerwie widzewiacy powiedzieli sobie kilka mocniejszych słów i to przyniosło błyskawiczny efekt. W pierwszej akcji po zmianie stron gola na 2:1 zdobył drugi z braci Krawczyków, Marek. Od tej pory na boisku rządzili już tylko gracze TMRF. W 60 minucie Dariusz Lisowski podwyższył prowadzenie, a pięć minut później Marcin Ślaski trafił na 4:1. Kwadrans przed końcem Orła dobił jeszcze Wojciech Brot, a w końcówce rezultat meczu ustalił Marek Krawczyk, notując dublet.

Wygrana pozwoliła TMRF-owi awansować na czwarte miejsce w tabeli. Ścisk w stawce jest jednak duży, do lidera łodzianie tracą tylko dwa punkty. Za tydzień czeka ich ważne starcie derbowe z trzecią w zestawieniu Spartą.

TMRF Widzew Łódź – Orzeł Piątkowisko 6:1 (1:1)
Gole dla TMRF: 4′ Majkel Krawczyk, 46′, 85′ Marek Krawczyk, 46′ Lisowski 65′ Ślaski, 75′ Brot