TMRF Widzew Łódź – RTS Widzew Łódź 0:6 (0:4)

23 lipca 2015, 18:27 | Autor:

TMRF-RTS

Na czwartek piłkarze Widzewa zaplanowany mieli nie tylko regularny trening. O godz. 18:30 rozpoczął się także mecz sparingowy z drużyną Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Organizacja tego spotkania owiana była tajemnicą, bowiem kibicowski zespół chciał uniknąć obecności funkcjonariuszy policji na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego, gdzie odbywa się mecz. Niestety policja na stadion i tak przybyła, więc zgromadzona publiczność nie mogła do końca czuć się jednak bezpieczna…

W zespole TMRF testowanych było trzech nowych zawodników, kilka nowych nazwisk znalazło się także w składzie drużyny Witolda Obarka. W pierwszej jedenastce zagrali m.in. Aleksander Marzej i Adam Tederko, których zapowiadaliśmy wcześniej. Między słupkami stanął z kolei 17-letni Konrad Reszka.

Na boisku ChKS dużo lepsi byli IV-ligowcy, którzy rozbili kibicowski zespół aż 6:0. Strzelanina zaczęła się od gola Marcina Kiwaka z 6 minuty. Do przerwy było już 4:0 dla RTS, autorem kolejnych goli Patryk Ignatowski, Paweł Czarnecki i ponownie Kiwak. Po przerwie faworyci nie zaprzestali strzelania. W 50 minucie podwyższył wprowadzony z ławki Kamil Wielgus, a tuż przed końcem gry wynik ustalił inny rezerwowy – Marek Krawczyk.

6′, 32′ Kiwak, 12′ Ignatowski, 19′ Czarnecki, 50′ Wielgus, 87′ Krawczyk