TMRF po walce wygrał w Tuszynie

12 listopada 2016, 18:25 | Autor:

TMRF

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego poprawili nieco humory kibicom po remisie pierwszej drużyny z Sokołem Ostróda. Rezerwy Widzewa pokonały na wyjeździe MKS Tuszyn i wróciły na fotel lidera.

Wygrana nie przyszła wzmocionym jedynie Kamilem Wielgusem łodzianom łatwo. Trzeba było ją wyszarpać. Pierwsi, w 35. minucie do siatki trafili gospodarze. Z prowadzenia cieszyli się jednak bardzo krótko, bo po chwili z rzutu karnego do remisu doprowadził niezawodny Robert Świątnicki.

Ten sam zawodnik rozpoczął również strzelanie w drugiej połowie, ale tym razem to MKS szybko wyrównał stan spotkania. Na szczęście decydujący cios zdołał zadać w 70. minucie Patryk Niemiec.

Ostatecznie podopieczni Macieja Malesy zwyciężyli 3:2 i na tydzień przed końcem rundy jesiennej wrócili na pierwszą pozycję ligowej tabeli. W ostatnim meczu w tym roku TMRF podejmie SMS Łódź.

MKS Tuszyn – TMRF Widzew II Łódź 2:3 (1:1)
Gole dla TMRF: 37′ (k), 61′ Świątnicki, 70′ Niemiec