Widok Skierniewice – Widzew Łódź 0:4 (0:3)

29 lipca 2015, 17:54 | Autor:

Okachi_Widok_Widzew

O godzinie 18:00 rozpoczął się mecz sparingowym pomiędzy Widokiem Skierniewice a Widzewem. Dla łodzian był to już piąta gra kontrolna tego lata. Wcześniej pokonali oni Żyrardowiankę Żyrardów (2:1) i TMRF Widzew (6:0), zremisowali ze Stalą Głowno (1:1) oraz przegrali z Lechią Tomaszów (0:2).

Trener Witold Obarek skorzystał ze składu opartego już głównie na tych samych nazwiskach. W Skierniewicach po raz pierwszy zobaczyliśmy też Vladimira Bednara, który do tej pory jedynie ćwiczył z zespołem (zaliczył asystę). W kadrze nie było kontuzjowanego Michała Czaplarskiego.

Na stadionie Unii dużo lepszą drużyną byli przyjezdni. Po 30 minutach widzewiacy prowadzili z Widokiem już 3:0. W 5 minucie wynik meczu otworzył Nikodem Kasperczak, w 15 minucie na 2:0 podwyższył Igor Świątkiewicz, a w 30 minucie trzeciego gola zdobył Princewill Okachi. W drugiej połowie na boisku zameldowało się ośmiu rezerwowych, ale łodzianie nadal mieli przewagę. Brakowało im nieco skuteczności, dlatego tylko raz udało im się trafić na drugą z bramek. Wynik spotkania ustalił ten, który rozpoczął dziś strzelanie, czyli Kasperczak.

5′ 88′, Kasperczak, 15′ Świątkiewicz, 30′ Okachi

Sokołowicz (46′ Chachuła) – Fornalczyk (46′ Kozieł), Bednar, Polit (46′ Gradecki), Pietras (46′ Gilarski) – Bartos (46′ Puchalski), Majerz (46′ Retkowski), Okachi, Rachubiński (46′ Wielgus) – Kasperczak, Świątkiewicz (46′ Kralkowski)

Widzów: ok. 700 (ok. 500 gości)