Wysoka wygrana rezerw Widzewa

23 kwietnia 2014, 19:40 | Autor:

rezerwy

W ramach 29. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy Widzewa, na własnym stadionie ograły 4:0 ostatnią  drużynę w tabeli – Mazur Karczew. Dzisiejszy mecz zaplanowany na godzinę 17:00 rozpoczął się z opóźnieniem z uwagi na dwudziestominutową zwłokę w przybyciu zespołu z Karczewa.

Wynik dla łódzkiej jedenastki w 27. minucie otworzył Bartosz Narożnik i było to jedyne trafienie w pierwszej części spotkania. W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się na dobre, a widzewiacy dorzucili jeszcze trzy bramki. Strzelcami bramek byli: Igor Vujacić (65. minuta), Bartłomiej Grube (69. minuta) oraz Jakub Czapliński (71. minuta). Piłkarzami, którzy na codzień trenują z pierwszym zespołem Widzewa, a dziś zdecydowano się ich oddelegować na dzisiejszy pojedynek rezerw byli Maksymilian Rozwandowicz, Arkadiusz Kasperkiewicz oraz bramkarz Aleksey Berezin. Rosjanin w dzisiejszym meczu zachował czyste konto.

Mimo zwycięstwa i zdobytych 3 punktów pozycja drugiej drużyny Widzewa w tabeli nie uległa zmianie. Łodzianie nadal zajmują 12. lokatę.

Widzew II Łódź – Mazur Karczew 4:0 (1:0)
gole dla Widzewa: 27′ Narożnik, 65′ Vujacić, 69′ Grube, 71′ Czapliński.

Berezin – Czapliński (80′ Puchalski), Pankowski, Kasperkiewicz, Kozłowski, Kolasa (62′ Piela), Grube, Rozwandowicz, Barłoszewski (46′ Vujacić), Warchoł (75′ Leonow), Narożnik.