Cz. Michniewicz: „Z czymś takim jeszcze się nie spotkałem!”

19 maja 2017, 11:22 | Autor:

Czesław_Michniewicz

Czesław Michniewicz pracował w Widzewie naprawdę krótko, ale w tym czasie między nim a kibicami zdążyła wytworzyć się tzw. chemia. Szkoleniowiec pojawił się gościnnie na środowych derbach Łodzi i był pod wielkim wrażeniem atmosfery, jaka panowała na stadionie.

Trener przyznał, że w swojej dotychczasowej karierze nie spotkał się jeszcze z taką sytuacją, jaka miała w środę miejsce przy Piłsudskiego 138. „Przede wszystkim jestem pod wrażeniem atmosfery na trybunach. To, co zrobili kibice Widzewa, to była najwyższa klasa. Byli wspaniali! Pracowałem w wielu klubach, ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałem, żeby cały stadion dopingował swoją drużynę. Szkoda, że zabrakło jednego celnego strzału, który dałby zwycięstwo” – żałował jak wszyscy kibice RTS.

Zdaniem Michniewicza rywalizacja o awans walce nie jest jeszcze rozstrzygnięta. „To był bardzo wyrównany mecz i jedna bramka mogła zadecydować. W Widzewie indywidualnie wyróżniał się Michalski, a w ŁKS Radionow. W derbowym meczu gra kręciła się głównie właśnie wokół tych dwóch piłkarzy. Myślę, że jeszcze nic straconego. Zostało kilka spotkań do rozegrania i rywalizacja między ŁKS a Widzewem jeszcze się nie skończyła. Cztery punkty, to nie jest jakaś wielka różnica” – powiedział WTM.

Szkoleniowiec nie kryje się ze swoimi sympatiami i otwarcie przyznaje, że trzyma kciuki za Widzew. „Oczywiście, że tak. Z ŁKS nic mnie nie łączy. Natomiast w Widzewie przed laty pracowałem i bardzo miło wspominam tamten czas. Myślę, że kibice również, bo jednak rozegraliśmy wtedy kilka fajnych spotkań” – wspominał Czesław Michniewicz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress