Dwóch byłych widzewiaków trenuje z Sokołem

10 lipca 2018, 09:50 | Autor:

Sokół Aleksandrów Łódzki przez dłuższy czas w poprzednim sezonie liczył się w walce o awans do II ligi. Ostatecznie pod koniec rozgrywek wypadł z tego wyścigu, ale w klubie nie zrezygnowali. Być może zespół wzmocnią kolejni byli widzewiacy.Pisaliśmy już, że nowym trenerem Sokoła został Sławomir Majak, który na stanowisku zastąpił Piotra Kupkę. Były napastnik RTS zaczął kompletowanie kadry od zaproszenia na treningu innych zawodników, związanych w przeszłości z klubem z Piłsudskiego.

Jak informuje oficjalna witryna aleksandrowian, na zajęciach pojawił się bramkarz Bartosz Kaniecki, a napastnik, którego media niesłusznie łączyły z Widzewem w tym oknie transferowym – Damian Warchoł. Mówi się, że w Sokole może pojawić się także trzeci były widzewiak, Mateusz Broź.

Jeżeli Majak wzmocni drużynę takimi zawodnikami, walka z Lechią Tomaszów Mazowiecki zapowiada się ciekawie. Dobrze, że będziemy się jej przyglądać z dalekim dystansem.


Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Dwóch byłych widzewiaków trenuje z Sokołem"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Szkoda, że żaden z nich nie umiał zrobić tego kroku w tył gdy to my ich potrzebowaliśmy. Teraz niech żałują, bo odradzamy się bez ich udziału.

Oni już rok temu byli dla Nas za słabi,bo szukaliśmy piłkarzy z wyższych klas.Jednak w takiej przechowalni jak Sokół,powinni błysnąć,lub choćby zaistnieć..

Dokładnie. Jakby przyszli jak zaczynaliśmy w IV lidze to kto wie czy by z nami do dziś nie byli i mogliby napisać piękną historię. Teraz uważam, że to już zgrane karty i trzeba szukać innych, lepszych piłkarzy

Kaniecki stal obok mnie na B5,on już zakończył zawodową karierę,co by nie mówić 3liga to amatorka.

WTM, @Kamil, @Ryan
Czy możecie napisać artykuł o tym dlaczego nie możemy wydać 160 tys. złotych na obiecującego młodego piłkarza, którego trener widzi w zespole?

źródło: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,23654985,mlodziezowy-klopot-widzewa.html

Bez kitu gdzie są te pieniądze od sponsorów, Z KARNETÓW??? To co my nie mamy w ogóle budżetu transferowego, na prawdę?

Paranoja! Gdzie te wzmocnienia!?!

Nie ma słowa prawdy w tym artykule. Przekonasz się już niebawem :)

Wyborcza zniża się do poziomu faktu i superexpresu, kiedyś pan redaktor Jarosław B często bywał na Widzewie teraz coś szuka taniej sensacji i psuje atmosferę

wierz dalej wyborczej…

Dzięki za szybką odpowiedź panowie! Bo już się aż zagotowałem ;)

Ja wczoraj bodajże też wpisałem pod wypocinami bińczyka, żeby podał źródło bo faktycznie ostatnio chyba coś mu się ciężko rano wstaje.

Wybiurcza ma poziom taki jak debil sraymon, który tam się udziela.

odczep się od srajmona kolego! On wykonuje kawał dobrej roboty.
Gorzej by było, gdyby ta galerianka była za Widzewem. Wtedy mielibyśmy kłopot.

Nie mają dojść, to smarują jakieś paszkwile, byle coś było, byle to było sensacyjne i byle oczerniło klub

LUDZIE ! JAKIE WY AUTORYTETY PRZYWOŁUJECIE ?! OCKNIJCIE SIĘ !!!ZA DOBIERANIE ZAWODNIKÓW (OBY BEZ SZALEŃSTWA Z FUNDUSZAMI JAK TO ROBILI INNI)ODPOWIEDZIALNY JEST TRENER A MY PÓŹNIEJ OCENIMY CZY MIAŁ RACJĘ !

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress