Gołębiewski zbiera niezłe recenzje. Ma szanse na kontrakt

11 września 2017, 09:02 | Autor:

Od środy z drużyną Widzewa trenuje rutynowany napastnik. Daniel Gołębiewski ma 30 lat i ponad setkę występów w Ekstraklasie. Jego doświadczenie mogłoby pomóc łodzianom w zdobywaniu bramek i podniosłoby poziom rywalizacji o miejsce w ataku.

Po rozwiązaniu kontraktu z Piotrem Okuniewiczem i wypożyczeniu Grzegorza Brochockiego w kadrze zostało tylko dwóch nominalnych snajperów: Daniel Świderski oraz Michał Miller. Choć obaj udowodnili już w zeszłym sezonie, że w III lidze potrafią seryjnie zdobywać bramki, w Łodzi na razie nie mogą się na dobre rozstrzelać. Stąd poszukiwanie alternatyw.

Gołębiewski lata swojej świetności ma już za sobą. Wychowanek MOSiR-u Wyszków w ostatnich latach schodził na coraz to niższe poziomy rozgrywkowe. Po I-ligowych przygodach w Dolcanie Ząbki i Pogoni Siedlce, w poprzednim sezonie występował w II-ligowej Polonii Warszawa, z którą zaliczył spadek. Uwagę zwraca również to, że napastnik nie grzeszy skutecznością. Przy Konwiktorskiej zaliczył raptem trzy trafienia, z czego dwa z rzutów karnych.Mimo to Franciszek Smuda i Marcin Broniszewski są zainteresowani usługami popularnego „Gołębia”. Co prawda ostateczna decyzja w sprawie jego przyszłości w Widzewie nie zapadła, to szanse na podpisanie przez 30-latka kontraktu są spore.

Foto: Polonia Warszawa

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress