Juniorzy zdeklasowali Omegę

8 listopada 2016, 16:11 | Autor:

widzew_1998-1999

Juniorzy Widzewa podnieśli się po zeszłotygodniowej porażce z Ceramiką Opoczno i zanotowali znakomity wynik w starciu z Omegą Kleszczów. Piłkarze Jakuba Grzeszczakowskiego rozgromili w sobotę swoich  rywali na ich boisku aż 7:0!

Łodzianie koncerty gry dali już przed przerwą. Po pierwszych 45 minutach prowadzili 3:0. Gole dla gości strzelili wtedy Artur Amroziński, Bartosz Janowski oraz Grzegorz Brochocki. Amroziński i Brochocki dali o sobie znać również w drugiej połowie, dokładając po jednym golu. Do siatki po zmianie stron trafiali też Michał Borkowski i Kamil Trzęsiak. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale Jakub Mąkosza nie wykorzystał rzutu karnego.

Widzewiacy zajmują obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli, ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Warty Sieradz. Pamiętajmy jednak, że ich rezultaty tak naprawdę liczyć się będą dopiero wiosną.

Omega Kleszczów – Widzew Łódź 0:7 (0:3)
8′, 59′ Amroziński, 28′ Janowski, 37′, 62′ Brochocki, 84′ Borczyński, 90′ Trzęsiak

Uszyński – Małowski (60′ Lenarczyk), Janowski, Reszta, Wolak (45′ Trzęsiak) – Miasopust (57′ Pruszkowski), Gosik, Marcinkowski (45′ Oliński), Brochocki, Amroziński (66′ Borczyński) – Mąkosza (45′ Saliński)