Jutro początek przygotowań. W jakim składzie?

8 stycznia 2017, 17:40 | Autor:

trening

Kończy się czas odpoczynku, a zaczyna okres intensywnej pracy. W poniedziałkowe przedpołudnie przebudowana  drużyna Widzewa wraca do treningów. Po raz pierwszy łodzianie ćwiczyć będą pod okiem Przemysława Cecherza. Kogo możemy się spodziewać?

Widzewiacy rano mają pobrać sprzęt i o godzinie 10:00 stawić się na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego. Zanim pierwszy raz w tym roku wybiegną na boisko, wezmą udział w odprawie, jaką planuje Cecherz. Nowy szkoleniowiec chce zamienić z podopiecznymi kilka słów, by przedstawić mu swoją wizję pracy z zespołem. „Pierwszy tydzień jest tak zwanym tygodniem wprowadzającym. Obejmował będzie on różne elementy: trochę biegania z piłką, trochę gry. Właściwą pracę zaczynamy od kolejnego tygodnia” – powiedział na łamach widzew.com opiekun łodzian.

Do dyspozycji trenera ma być ok. 22 zawodników. Nowe twarze w drużynie, to zakontraktowani już Patryk Wolański, Sebastian Olczak i Maciej Kazimierowicz. Na ChKS stawić mają się też Maciej Humerski i Marcin Nowak, wypożyczeni jesienią do innych klubów Konrad Reszka, Joachim Pabjańczyk, Marcin Pieńkowski oraz Adrian Kralkowski, a także Mateusz Fedyna. Być może Cecherz zaprosi na zajęcia również utalentowanych juniorów. Niewykluczony jest też przyjazd graczy na testy, choć na razie się na to nie zanosi.

Trening ma się rozpocząć o godzinie 11:00. Pisaliśmy już, że Cecherzowi pomagać ma nowy, choć jeszcze nie potwierdzony formalnie, asystent Jakub Grzeszczakowski. Sztab zaplanował po jednej jednostce treningowej dziennie, za wyjątkiem środy, gdy odbędą się podwójne ćwiczenia.

Przewidywana przez WTM kadra na pierwszym treningu:

Bramkarze
Maciej Humerski, Konrad Reszka, Patryk Wolański

Obrońcy
Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek, Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Sebastian Olczak, Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy
Adrian Budka, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski, Joachim Pabjańczyk, Przemysław Rodak, Patryk Strus, Maciej Szewczyk, Kamil Wielgus, Mariusz Zawodziński

Napastnicy
Adrian Kralkowski, Daniel Mąka, Marcin Pieńkowski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress