Klasa okręgowa 2017/2018 – terminarz

łzpn

Poniżej prezentujemy ramowy terminarz rozgrywek.

1. kolejka 19-20 sierpnia:

Sokół II Aleksandrów Łódzki – ŁKS II Łódź 1:0
LKS Sarnów – Termy Uniejów 2:2
Orzeł Parzęczew – UKS SMS Łódź 1:4
GKS Beldno – Zawisza Rzgów 0:7
LKS Rosanów – Włókniarz Pabianice 4:3
PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów Łódzki 6:0
Andrespolia Wiśniowa Góra – Górnik Łęczyca 2:1
Stal Głowno – Widzew II Łódź 2:1

2. kolejka 23 sierpnia:

ŁKS II Łódź – Stal Głowno 4:3
Górnik Łęczyca – Widzew II Łódź 1:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:1
Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice 2:0
Zawisza Rzgów – LKS Rosanów 3:0
UKS SMS Łódź – GKS Bedlno 2:2
Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 4:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki – LKS Sarnów 0:0

3. kolejka 26-27 sierpnia:

LKS Sarnów – ŁKS II Łódź 1:1
Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:3
GKS Bedlno – Termy Uniejów 4:2
LKS Rosanów – UKS SMS Łódź 5:1
PTC Pabianice – Zawisza Rzgów 1:5
Andrespolia Wiśniowa Góra – Włókniarz Pabianice 4:0
Widzew II Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0
Stal Głowno – Górnik Łęczyca 3:4

4. kolejka 2-3 września:

ŁKS II Łódź – Górnik Łęczyca 2:5
Włókniarz Konstantynów Łódzki – Stal Głowno 0:3
Włókniarz Pabianice – Widzew II Łódź 0:0
Zawisza Rzgów – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1
UKS SMS Łódź – PTC Pabianice 0:5
Termy Uniejów – LKS Rosanów 0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki – GKS Bedlno 5:0
Orzeł Parzęczew – LKS Sarnów 4:2

5. kolejka 9-10 września:

Orzeł Parzęczew – ŁKS II Łódź 0:3
GKS Bedlno – LKS Sarnów 3:2
LKS Rosanów – Sokół II Aleksandrów Łódzki 4:1
PTC Pabianice – Termy Uniejów 3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra – UKS SMS Łódź 5:0
Widzew II Łódź – Zawisza Rzgów 3:5
Stal Głowno – Włókniarz Pabianice 5:0
Górnik Łęczyca – Włókniarz Konstantynów Łódzki 4:4

6. kolejka 13 września:

ŁKS II Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki 4:1
Włókniarz Pabianice – Górnik Łęczyca 1:1
Zawisza Rzgów – Stal Głowno 0:3
UKS SMS Łódź – Widzew II Łódź 0:0
Termy Uniejów – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:4
Sokół II Aleksandrów Łódzki – PTC Pabianice 5:4
LKS Sarnów – LKS Rosanów 0:1
Orzeł Parzęczew – GKS Bedlno 2:2

7. kolejka 16-17 września:

GKS Bedlno – ŁKS II Łódź 7:3
LKS Rosanów – Orzeł Parzęczew 3:0 (wo)
PTC Pabianice – LKS Sarnów 3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra – Sokół II Aleksandrów Łódzki 7:0
Widzew II Łódź – Termy Uniejów 3:1
Stal Głowno – UKS SMS Łódź 1:3
Górnik Łęczyca – Zawisza Rzgów 3:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki – Włókniarz Pabianice 1:3

8. kolejka 23-24 września:

ŁKS II Łódź – Włókniarz Pabianice 5:0
Zawisza Rzgów – Włókniarz Konstantynów Łódzki 9:1
UKS SMS Łódź – Górnik Łęczyca 0:3
Termy Uniejów – Stal Głowno 0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki – Widzew II Łódź 2:2
LKS Sarnów – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:3
Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice 3:2
GKS Bedlno – LKS Rosanów 0:5

9. kolejka 30 września-1 października:

LKS Rosanów – ŁKS II Łódź 6:1
PTC Pabianice – GKS Bedlno 4:1
Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Parzęczew 8:1
Widzew II Łódź – LKS Sarnów 3:4
Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:0
Górnik Łęczyca – Termy Uniejów 3:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki – UKS SMS Łódź 3:2
Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów 0:3

10. kolejka 7-8 października:

ŁKS II Łódź – Zawisza Rzgów 1:4
UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów – Włókniarz Konstantynów Łódzki 7:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki – Górnik Łęczyca 5:2
LKS Sarnów – Stal Głowno 3:2
Orzeł Parzęczew – Widzew II Łódź 0:1
GKS Bedlno – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:7
LKS Rosanów – PTC Pabianice 3:1

11. kolejka 14-15 października:

PTC Pabianice – ŁKS II Łódź 7:1
Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Rosanów 3:2
Widzew II Łódź – GKS Bedlno 8:1
Stal Głowno – Orzeł Parzęczew 4:1
Górnik Łęczyca – LKS Sarnów 8:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:1
Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów 0:1
Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź 4:2

12. kolejka 21-22 października:

ŁKS II Łódź – UKS SMS Łódź 0:1
Termy Uniejów – Zawisza Rzgów 1:3
Sokół II Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Pabianice 3:1
LKS Sarnów – Włókniarz Konstantynów Łódzki 4:2
Orzeł Parzęczew – Górnik Łęczyca 2:2
GKS Bedlno – Stal Głowno 1:5
LKS Rosanów – Widzew II Łódź 3:1
PTC Pabianice – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2

13. kolejka 28-29 października:

Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II Łódź
Widzew II Łódź – PTC Pabianice
Stal Głowno – LKS Rosanów
Górnik Łęczyca – GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów Łódzki – Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice – LKS Sarnów
Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź – Termy Uniejów

14. kolejka 4-5 listopada:

ŁKS II Łódź – Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki – UKS SMS Łódź
LKS Sarnów – Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew – Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno – Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów – Górnik Łęczyca
PTC Pabianice – Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra – Widzew II Łódź

15. kolejka 11-12 listopada:

Widzew II Łódź – ŁKS II Łódź
Stal Głowno – Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca – PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki – LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice – GKS Bedlno
Zawisza Rzgów – Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź – LKS Sarnów
Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów Łódzki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress