Klub dziękuje kibicom. Wieczorem walne RTS

19 maja 2017, 08:06 | Autor:

szale

W dniu dzisiejszym wznowione mają zostać obrady Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia RTS. Poprzednie, przed tygodniem, nie zostało w pełni przeprowadzone. Od kilku dni nieoficjalnie mówi się, że tym razem nie będzie żadnych przeszkód formalnych, by je kontynuować.

Jak pisaliśmy przed pierwotnie zaplanowanym walnym, podczas spotkania ma zostać przeprowadza dyskusja m.in. na temat dalszego funkcjonowania Widzewa oraz o jego strukturze właścicielskiej. Nie jest tajemnicą, że są chętni na przejęcie klubu. Pozyskanie inwestora wcale nie jest jednak jeszcze przesądzone.

***

Jednocześnie klub skierował słowa wdzięczności, skierowane do fanów, za wsparcie, jakiego udzielili drużynie w trakcie 64. Derbów Łodzi. Na uwagę zasługuje fakt, że kibice zdecydowali się nie włączać do meczowej oprawy elementów pirotechnicznych.

Podziękowania dla najlepszych kibiców na świecie:

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew, w imieniu całego Klubu, w tym pierwszej drużyny i wszystkich pracowników, pragnie serdecznie podziękować kibicom po meczu z ŁKS Łódź za żywiołowy i zagrzewający do boju, a przy tym zgodny z obowiązującym prawem, doping, o którym jest już głośno, nie tylko w Łodzi, ale i w całym kraju. Szczególne wrażenie zrobiła na wszystkich piękna oprawa.

Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla pomysłowości, kreatywności i zaangażowania wszystkich zgromadzonych na stadionie fanów i zadbanie o to, by atmosfera kolejnego święta w Sercu Łodzi była wyjątkowa.

W opinii nie tylko naszej, ale też piłkarskiego środowiska, widzewski doping bezwzględnie zasługuje na miano ekstraklasowego. Z naszej strony zapewniamy, że robimy wszystko, by w jak najszybszym czasie doświadczyć go mogli rywale na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Doceniamy przy tym trud i poświęcenie piłkarzy włożone zarówno w mecz derbowy, jak i poprzednie spotkania rundy wiosennej.

Przy okazji, pragniemy poinformować, że w najbliższym czasie Klub będzie chciał lepiej poznać opinie kibiców. W związku z tym wkrótce przeprowadzi już kolejne w najnowszej historii Widzewa badanie marketingowe, dotyczące funkcjonowania Klubu w przyszłym sezonie.

Dziękujemy, że jesteście z drużyną.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress