Klub nawiązał współpracę z DPD!

12 lutego 2018, 14:32 | Autor:

Widzew przeprowadził dziś kolejny transfer! Nie chodzi jednak o nowego piłkarza – powiększyło się grono firm wspierających łódzki klub. Oficjalna witryna pochwaliła się właśnie, że rozpoczęto współpracę z DPD, największą polską siecią kurierską!

Logo DPD ma się pojawić na banerach okalających murawę boiska przy Piłsudskiego, w strefie VIP oraz w loży biznesowej, którą firma wykupiła do końca obecnego sezonu! „Chcieliśmy jednocześnie pomóc klubowi, ale i docenić wyróżniających się pracowników naszej firmy. Wielu z nich sympatyzuje z Widzewem, dlatego postanowiliśmy nabyć większą liczbę karnetów. To bardzo korzystne rozwiązanie dla obu stron. Wspieramy klub, nagradzamy naszych pracowników, a jednocześnie marka DPD figuruje przy ważnej marce piłkarskiej, jaką niewątpliwie jest Widzew – powiedział na łamach widzew. com Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu DPD Polska.


Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Klub nawiązał współpracę z DPD!"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Mam nadzieję, że jak podpisali umowę z Widzewem, to zaczną działać bardziej profesjonalnie niż do tej pory ;)

Ja pierd….jak się rozreklamują to będę miał więcej pewnie roboty i przerzucania paczek ;) Nie dobrze….Trzeba będzie szukać innej pracy hahaha :D WIDZEW !!!

sciulali mi rozdrabniacz za 1000zl ciule.
Tylko Widzew RTS !!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress