Książka Pazury z dedykacją dla kibiców Widzewa

5 stycznia 2018, 12:57 | Autor:

Stowarzyszenie OSK „Tylko Widzew” przyzwyczaiło nas do organizowania co roku specjalnej aukcji, z której zysk zasila m.in. konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. W poprzednich latach za duże pieniądze wylicytowano świąteczny piernik oraz odręczny szkic projektu nowego stadionu.Właśnie ruszyła kolejna licytacja, której bohaterem jest jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Gdy kilka lat temu środowisko widzewskie toczyło walkę o powstanie nowego stadionu przy Piłsudskiego, swoje poparcie dla budowy obiektu zadeklarowało wiele znakomitych osobistości z różnych sfer. Jedną z nich był właśnie Cezary Pazura, a wsparcie wyraził takimi słowami: „Chcę pozdrowić wszystkich łodziaków i przyłączyć się do akcji Stadion Widzewa tylko na Widzewie! Byłem łebkiem, kiedy na żywo podziwiałem tam Bońka, Surlita, Młynarczyka i innych geniuszy piłki z tego klubu„.

Kilka miesięcy temu Pazura odwiedził Łódź, w związku z promocją swojej nowej książki. Na spotkaniu autorskim pojawili się przedstawiciele OSK „Tylko Widzew”, Krzysztof Kaczyński i radny Rafał Markwant, którzy przekazali aktorowi podziękowania za słowa wsparcia. „Wujek Czarek” otrzymał specjalną antyramę, przedstawiającą zdjęcie nowego stadionu. Zaskoczony Pazura w rewanżu ofiarował książkę z autografem i ze specjalną dedykacją dla wszystkich kibiców Widzewa.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, książka „Byłbym zapomniał…” trafiła na aukcję, z której zysk przekazany zostanie na działalność statutową stowarzyszenia. Do licytacji przystąpić można TUTAJ. Zachęcamy!


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress