Licytacje gadżetów i zbiórka dla małej Jagienki!

27 lipca 2017, 22:25 | Autor:

Nie tak dawno publikowaliśmy apel o pomoc dla chorej córeczki jednego z kibiców Widzewa, a teraz dostaliśmy bardzo podobną prośbę. Chodzi o wsparcie dla małej Jagienki, córeczki Filipa – fanatyka RTS ze Starego Miasta. Zachęcamy do pomocy!

Nasz kolega Filip, kibic Widzewa, potrzebuje pomocy finansowej. Jego córka, Jagienka, choruje na wrodzoną łamliwość kości i ma coraz większe kłopoty z oddychaniem. Dla 7-latki z Bałut łamliwość kości to nie jedyny problem, z jakim się zmaga. Postępująca skolioza utrudnia dziewczynce oddychanie. Kręgosłup uciska coraz bardziej – rok temu wystarczała maseczka z tlenem, dziś oddech w nocy musi być wspomagany przez respirator. Każdy kolejny dzień bez leczenia to ryzyko, że kolejny oddech może być tym ostatnim…

Jagienka jednak wcale się nie poddaje. Ma marzenia. Chciałaby biegać, tańczyć. Proste, dziecięce marzenia. Wierzymy, że przyjdzie taki piękny czas… Jagienkę czekają operacje i długotrwała kosztowna rehabilitacja.

Uważamy, że nikt z nas nie może przejść obojętnie obok tej bardzo trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się Filip i jego córka Jagienka!!! Musimy pokazać, że hasło „You’ll Never Walk Alone” to nie jest tylko pusty slogan!!! Że nasza „WIDZEWSKA RODZINA” ma to po prostu w sercu!!! Dzisiaj Filip potrzebuje pomocy, jutro to może być każdy z nas!

Dlatego postanowiliśmy mu pomóc, rozpoczynając licytację gadżetów oraz zbiórkę pieniędzy. Jest o co walczyć – do zdobycia jest mnóstwo ciekawych pamiątek. Wśród nich m.in. oryginalne koszulki Widzewa, w których grali Adrian Budka, Daniel Mąka oraz Mateusz Michalski. Jest również koszulka z awansu do III ligi, z autografami piłkarzy!

Linki do licytacji:

TUTAJ
TUTAJ
TUTAJ

Pieniądze można także wpłacać na konto polskie lub angielskie:

Marcin Rybak
PKO BP SA Oddział 1 w Łodzi
69102033520000180200745448

M J Rybak
Barclays Bank
sort code 20-89-68
numer konta 53775879

W tytule przelewu – DLA JAGIENKI.

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ WIDZEWSKIEJ EMIGRACJI, STAROMIEJSKIEJ EMIGRACJI I FC LONDYN za przekazane gadżety na licytacje!!! WIELKIE DZIĘKI!!! Zachęcamy do licytowania gadżetów i wpłacania pieniędzy na pomoc JAGIENCE!!! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA !!!

You’ll Never Walk Alone – Nigdy nie będziesz szedł sam!!!

CAŁY WIDZEW ZAWSZE RAZEM!!!
RYBAK STAROMIEJSKA EMIGRACJA

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress