Łuczak już skreślony przez Zagłębie

10 stycznia 2018, 09:10 | Autor:

Odejście Wojciecha Łuczaka z Zagłębia Sosnowiec jest już w zasadzie przesądzone. Otwarte pozostaje jedynie pytanie, gdzie trafi 28-letni zawodnik. Jego sytuacja póki co wciąż jest niejasna. W dodatku nie mógł trenować z zespołem.W poniedziałek drużyna Zagłębia zainaugurowała przygotowania do rundy wiosennej. Bez Łuczaka. Choć sam piłkarz zapewniał w rozmowie z „Katowickim Sportem”, że na trening się wybiera, w kadrze na pierwszych zajęciach I-ligowca ofensywnego pomocnika nie było. Zdaniem dziennikarzy, dostał informację z klubu, że nie jest już potrzebny.

Przypomnijmy, że z Łuczakiem od pewnego czasu intensywnie rozmawia Widzew, który chciałby sprowadzić go na Piłsudskiego. Sęk w tym, że zawodnik ma także oferty z kilku klubów I ligi i trzeba mocno sięgnąć do kieszeni, by podpisać z nim umowę. Na to nie chce przystać zarząd RTS, który mocno pilnuje klubowej kasy.

Na dzień dzisiejszy temat Wojciecha Łuczaka w Łodzi wciąż jest w zawieszeniu. Rozmowy od pewnego momentu nie poszły do przodu, dlatego najlepiej zaufać słowom Przemysława Klementowskiego, który przed świętami ostrzegał, że z transakcji może nic nie wyjść.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress