M. Kozłowski: „Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną”

13 listopada 2017, 10:27 | Autor:

Jednym z piłkarzy Widzewa, któremu nigdy nie można odmówić zaangażowania jest Marcin Kozłowski. Tak było też w Tomaszowie Mazowieckim. Po meczu z Lechią popularny „Cinek” powiedział nam kilka słów.– Jak oceniasz dzisiejsze spotkanie?

– Przede wszystkim pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną, nawet pomimo kryzysu, który w ostatnim czasie przechodziliśmy. W tygodniu spotkaliśmy się we wspólnym gronie, wyjaśniliśmy kilka kwestii, a dziś pokazaliśmy walkę i zaangażowanie na boisku.

– Oprócz tego, zagraliście też po prostu bardzo dobry mecz.

– Zgadzam się. Graliśmy dobrze piłką, stworzyliśmy wiele sytuacji poprzez grę kombinacyjną i myślę, że to 2:1 to najmniejszy wymiar kary.

– Znów jednak trochę zawiodła skuteczność – już po pierwszej połowie powinniście wysoko prowadzić.

– Nie ma co narzekać, wygraliśmy i to jest najważniejsze. Wiadomo, że można było strzelić więcej, bo później prowadzimy, kontrolujemy grę, a dostajemy głupią bramkę i jest remis. To na pewno denerwuje. Najważniejsze jednak, że podnieśliśmy się, wygraliśmy i jesteśmy liderem.

– Czasu na świętowanie raczej nie będzie za dużo.

– Oczywiście, że nie. Dzisiaj możemy się trochę pocieszyć, ale w sobotę gramy z Sokołem Ostróda i musimy wygrać, żeby zakończyć rundę na pozycji lidera.– W następnej kolejce zabraknie wam wsparcia kibiców spod Zegara. Będzie trudniej?

– Myślę, że wsparcia nam nie powinno zabraknąć, bo są jeszcze pozostałe trzy trybuny. My damy z siebie wszystko przez 90 minut meczu i na pewno kibice zrobią to samo, tak jak zrobili to dzisiaj. Fani zawsze są naszym dwunastym zawodnikiem!

Rozmawiał Guzi

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress