Nieudany koniec roku

23 grudnia 2016, 09:24 | Autor:

koszykarki

Koszykarki Widzewa zakończyły już tegoroczne granie. W ostatnim spotkaniu Tauron Basket Ligi Kobiet podopieczne Dariusza Raczyńskiego nie sprostały MKK Siedlce, przegrywając we własnej hali 59:75.

Od samego początku meczu łodzianki musiały gonić wynik. Po pierwszej kwarcie przegrywały sześcioma punktami, po drugiej już osiemnastoma. Zryw widzewianek nastąpił dopiero w trzeciej odsłonie, wygranej przez gospodynie 28:17. Niestety, w ostatniej kwarcie zespół z Siedlec nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa z rąk, wygrywając 19:10.

Znów najskuteczniejszą zawodniczką drużyny z Hali Parkowej była Aleksandra Pawlak. Jej czternaście punktów na niewiele się jednak zdało. Widzew zajmuje obecnie 10. miejsce w ligowej stawce, z minimalna przewagą nad Ostrovią oraz właśnie Siedlcami. Kolejne starcie dopiero 8 stycznia, w Toruniu.

Widzew Łódź – MKK Siedlce 59:75 (14:20, 7:19, 28:17, 10:19)
Najwięcej pkt dla Widzewa: Pawlak (14), Drop (13), Bujniak (10)