P. Klementowski: „Chcemy, by była to impreza coroczna”

6 grudnia 2017, 21:21 | Autor:

Prezes Przemysław Klementowski miał dzisiaj bardzo pracowity dzień. Od rana załatwiał ostatnie szczegóły związane z transferem Roberta Demjana, w międzyczasie towarzyszył dzieciom w szykowaniu choinkowych ozdób, a na koniec, wraz z resztą widzewskiej rodziny „odpalił” choinkę.Szef Widzewa był zachwycony atmosferą zarówno w trakcie szykowania ozdób, jak i samą imprezą pod stadionem. „Odwiedziła nas dzisiaj cała masa dzieci, co jest powodem do wielkiej dumy. Są to przecież nasi przyszli kibice, coś wielu z nich już teraz regularnie przychodzi na mecze naszej drużyny” – mówił Klementowski.

Prezes RTS przyznał, że lekko obawiał się o frekwencję ze względu na pogodę. „Kibice Widzewa znów pokazali, że są najlepsi na świecie” – mówił. „Mimo zimna i deszczu przybyło ich pod stadion ze dwa tysiące! Atmosfera tego dnia pokazała nam, że warto wykonywać takie akcje cyklicznie, dlatego chcemy, żeby wspólne ubieranie choinki i zapalanie na niej lampek było imprezą coroczną” – zdradził w rozmowie z WTM.

Zbiegiem okoliczności był fakt, że właśnie w mikołajki kontrakt z Widzewem podpisał Robert Demjan. Czy był to planowany prezent pod choinkę w wykonaniu zarządu? „Nie do końca, ale cieszymy się, że właśnie tak zbiegły się te daty. Zarząd i sztab szkoleniowy są wspólnie przekonani, że pozyskanie Roberta Demjana będzie dużym wzmocnieniem drużyny” – stwierdził Przemysław Klementowski.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress