P. Klementowski: „Drużyna zasłużyła na nagrodę”

18 kwietnia 2017, 17:58 | Autor:

Przemysław_Klementowski

Zwycięski mecz z Legią II Warszawa bardzo pozytywnie ocenili nie tylko kibice Widzewa. Pod wrażeniem postawy łódzkiej drużyny był także zarząd oraz sponsorzy klubu. Do tego stopnia, że postanowiono finansowo nagrodzić piłkarzy!

Po spotkaniu w szatni widzewiaków czekała niespodzianka przed Wielkanocą. „Drużyna zaprezentowała się na tyle dobrze, że została dodatkowo nagrodzona premią za zwycięstwo. Nie obiecywaliśmy im jej przed meczem, a mimo to piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony i zasłużyli na nagrodę. Co ważne, premię w całości przekazali sponsorzy – budżet klubu nie zmniejszył się nawet o złotówkę!” – powiedział nam Przemysław Klementowski.

Wiceprezes Widzewa komplementował zawodników po pokonaniu legionistów. „Kto był najlepszy? Nikogo nie będę wyróżniał, bo wszyscy zagrali na wysokim poziomie. Legia nie miała praktycznie żadnej okazji do strzelenia nam gola. Pokazaliśmy rywalowi, że jako beniaminek III ligi cały czas liczymy się w walce o awans” – ocenia jeden z szefów RTS.

Zarząd podtrzymuje zapewnienia, że w klubie wszyscy walczą o awans do II ligi. „Zespół odrobił już połowę straty do ŁKS, a do Drwęcy traci siedem punktów. Jesteśmy więc w połowie drogi, ale widać, że ten awans naprawdę jest realny. Musimy zachować koncentrację, żeby nie przydarzyła się więcej żadna wpadka. Tworzyliśmy zimą nową drużynę, opartą o walecznych piłkarzy. Już widać, że była to dobra decyzja” – cieszy się Klementowski.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress