P. Klementowski: „Jesteśmy zadowoleni ze stawek”

11 stycznia 2018, 21:04 | Autor:

Po wielu miesiącach negocjacji, dziś w końcu udało się doprowadzić do końca sprawę Łodzianki. Chwilę po podpisaniu umowy sprawę na gorąco skomentował prezes łódzkiego klubu, Przemysław Klementowski.Ponieważ głównymi beneficjentami obiektu będą drużyny Widzewa Budowlanych Łódź, niezbędne było dojście do porozumienia w sprawie godzin, w których z Łodzianki korzystać będą poszczególne grupy. Zarówno prezes drużyny z Piłsudskiego, jak i reprezentujący Budowlanych Mirosław Żorawski przekonywali, że wszystko jest już ustalone. „Porozumieliśmy się w sprawie godzin, mamy już zarezerwowane terminy, w których ćwiczyć będą dane grupy” – powiedział Klementowski.

Łącznie, z Łodzianki będzie korzystać osiem widzewskich grup młodzieżowych, pierwsza drużyna i rezerwy. Prezes zadowolony jest z faktu, że w końcu nie będzie konieczności szukania odpowiednich obiektów czy jeżdżenia do oddalonego o 40 km od Łodzi Gutowa Małego. „Chciałbym oczywiście podziękować za to, że włodarze obiektu w Gutowie Małym gościli nas przez tak długo. Nie ukrywam jednak swojej radości z faktu, że w końcu będziemy mogli trenować tak blisko klubu. To duża sprawa” – stwierdził.

Jedną z kości niezgody podczas trwających przez kilka miesięcy negocjacji stanowiły stawki za wynajem ośrodka. Pierwsze propozycje włodarzy Łodzi były bowiem nie do zaakceptowania. Ostatecznie udało się jednak wypracować kompromis, z którego zadowolone są obie strony. „Stawki są korzystne, wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. My jako Widzew jesteśmy zadowoleni” – zakończył Klementowski.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress