P. Wolański: „Jesteśmy spragnieni ciężkiej pracy”

10 stycznia 2017, 17:37 | Autor:

Budka_Wolański

Z przyjściem Patryka Wolańskiego do Widzewa wiązane są duże nadzieje. Biorąc pod uwagę poziom rozgrywkowy, na którym będzie występował, to prawdziwy hit transferowy ze strony szefów klubu. Sam zawodnik też podchodzi do swojej obecności w Łodzi z dużym entuzjazmem oraz optymizmem.

W poniedziałek widzewiacy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Oczywiście z Wolańskim na boisku. „W Ekstraklasie też trenowaliśmy na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego, więc ogólnie czuję, że zmieniło się niewiele. Oczywiście stadion mamy piękniejszy, to na pewno” – mówił widzew.com. „Jak na pierwszy trening – wszystko było w porządku. Humory dopisują, atmosfera jest fajna. Wszyscy są spragnieni gry, sparingów i ciężkiej pracy” – dodaje bramkarz Widzewa.

Choć w drużynie popularny „Wolo” nie spotkał zbyt wielu znajomych, zapewnia, że aklimatyzacja przebiegnie bardzo łatwo. Golkiper będąc w Danii oglądał mecze łodzian w Internecie. Pojawiał się też na trybunach, gdy był w kraju. „Oglądałem derby Łodzi, kilka transmisji w internecie, byłem czy to w Rawie Mazowieckiej, czy w Aleksandrowie Łódzkim, także ja też chłopaków znam. Dla mnie to pierwszy trening po długim czasie w Widzewie, ale jednocześnie niemal nic nowego” – stwierdził Wolański.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress