P. Wolański: zespół został wzmocniony i to widać

15 lipca 2017, 22:05 | Autor:

Podczas sobotniego sparingu z Ruchem Chorzów Patryk Wolański wiele pracy w bramce nie miał. Dzięki temu mógł dokładnie przyjrzeć się grze swoich kolegów. Co kapitan Widzewa powiedział po meczu?

– Za dużo roboty nie miałem i mam nadzieję, że będzie tak przez całą ligę – szczerze przyznawał Wolański. – Cieszę się, że zespół został wzmocniony i to widać na boisku. Na tle Ruchu prezentowaliśmy się bardzo dobrze, chociaż wiadomo, że ten klub przeżywa teraz ciężki okres. Mimo wszystko to spadkowicz z Ekstraklasy i jego zawodnicy nie są anonimowi. Nie mogą tłumaczyć się długą podróżą, bo ten mecz powinni wygrać.

Widzewiak chwalił za to swoich kolegów z drużyny. – Z mojej strony naprawdę wielkie brawa dla całego zespołu. Uważam, że pokazaliśmy charakter. Jesteśmy po ciężkim obozie, a i tak nie popełnialiśmy wielu błędów. Graliśmy jak mocna drużyna.

Czy defensywa zdaniem Patryka Wolańskiego bardzo zmieniła się w tej rundzie? – Uważam, że nie. Był Sebastian Zieleniecki, Marcin Kozłowski, później Kamil Tlaga. Myślę, że dobrze zaprezentował się dzisiaj Bartek Rakowski, a później jeszcze „Kamyk” wszedł na lewą obronę. Nowi szybko się zaklimatyzowali i odnajdują się w drużynie – mówił bramkarz. – Brawo dla Michała Millera, bo takiego zawodnika było nam potrzeba. Myślę, że to będzie nasze bardzo duże wzmocnienie – komplementował strzelca pierwszej bramki.

Kolejne dwa dni widzewiacy przeznaczą na regenerację. – Teraz mamy dwa, bardzo zasłużone, dni wolnego. Od dwóch tygodni właściwie codziennie pracujemy po dwa razy. Ja nawet na rozgrzewce czułem już delikatne skurcze. Obóz przepracowaliśmy bardzo dobrze. Mieliśmy doskonałe warunki, za co dziękujemy organizatorom – zakończył popularny „Wolo”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress