Pigiel ponownie wypożyczony

11 lipca 2018, 14:33 | Autor:

Z końcem czerwca formalnie wygasło wypożyczenie Marcina Pigiela i lewy obrońca na nowo stał się w 100% zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Zawodnik nadal trenował jednak pod okiem Radosława Mroczkowskiego.Nie było w tym nic złego, bo piłkarz miał zgodę na treningi z Widzewem. Mało tego. Właśnie zostało przedłużone jego wypożyczenie z podlaskiego klubu, ale by mogło się to stać, potrzebna była wizyta Pigiela w Białymstoku. Dlaczego? Chodzi o zabezpieczenie interesów „Jagi”. 19-latek musiał najpierw udać się do swojego macierzystego klubu i przedłużyć z nim umowę, by po zakończeniu wypożyczenia nie stracić gracza.

Jagiellonia na szczęście nie robiła łodzianom problemów z kolejnym czasowym pozyskaniem Pigiela. Wcześniej zapewniał o tym Przemysław Klementowski. „Mam obietnicę prezesa Cezarego Kuleszy, że Marcin zostanie wypożyczony do nas na kolejny sezon” – podkreślał prezes Widzewa i jak się okazało miał rację. Sprawa została sformalizowana – podała oficjalna witryna.

Marcin Pigiel trafił na Piłsudskiego poprzedniego lata. W minionym sezonie był podstawowym piłkarzem Widzewa, rozgrywając w nim 32 spotkania. Nie strzelił żadnej bramki, ale zaliczył kilka asyst. Jeszce przez rok posiadać będzie status młodzieżowca.


Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Pigiel ponownie wypożyczony"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

A gdzie Litwin?

Jednym z artykułów było napisane że dzisiaj późnym wieczorem lub z samego rana w czwartek przyjeżdża do Łodzi na badania medyczne i po tym jak będzie ok podpisze kontrakt.

Prezes Jagi zachował się w porządku w stosunku do nas. Czekamy na dalsze wzmocnienia naszego Widzewa.

Szkoda że nas na mecz nie wpuścił!

Podobno dziś w Łodzi był widziany Martins Obafemi, były piłkarz takich klubów jak Inter Mediolan,Newcastle United czy Rubin Kazań. Od 2 lat zawodnik przebywał w Chinach. Może brzmi to abstrakcyjnie, ale czy jest coś na rzeczy ?

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress