Poznaliśmy pierwsze szczegóły MŚ U-20

11 czerwca 2018, 20:40 | Autor:

Już za niecały rok stadion Widzewa stanie się jedną z głównych aren rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Świata U-20. Na ostatnim posiedzeniu FIFA Council poznaliśmy pierwsze szczegóły turnieju, między innymi jego dokładny termin.

Mecz otwarcia zaplanowany został na czwartek, 23 maja. Zagra w nim reprezentacja Polski, a odbędzie się oczywiście na stadionie Widzewa. Jeżeli widzewiacy awansują do II ligi, to turniej w żaden sposób nie pokrzyżuje ich planów ligowych – ostatnia kolejka wyznaczona bowiem została weekend wcześniej. Również przy al. Piłsudskiego będzie miał miejsce finał, którego termin to sobota, 15 czerwca.

W rozgrywkach udział wezmą 24 zespoły, które podzielone zostaną na sześć grup. Zmagania odbywać będą się w sześciu polskich miastach. Oprócz Łodzi, mundial zagości w BydgoszczyGdyni, Lublinie i Tychach. Ostatnim miastem miał być Lubin, jednak z powodu niewystarczającej infrastruktury hotelowej jego kandydatura została wycofana. Nowego gospodarza poznamy w najbliższym czasie.


Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Poznaliśmy pierwsze szczegóły MŚ U-20"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

H.. z MŚ.Najważniejszy jest Widzew i awans.

Moim zdaniem wzmocnienia na drugą ligę przydały by się takie:
Dino Hamzić
Cristian Del Toro
Rok Straus
Liridon Osmanaj
Bruno Pihneiro
Mariusz Rybicki
Bartłomiej Kasprzak
Moje propozycje!
PS. wiem to nie jest temat do tego postu

Jeszcze Eduards Visniakovs

z calym szacunkiem do powyzszych zawodnikow , Bruno np. tez bym widzial w skladzie ale dlaczego mamy towrzyc na nowo sklad z przed lat ktory nie do konca zdal egazmin ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress