Pozostał niecały tysiąc karnetów

11 stycznia 2018, 08:26 | Autor:

Dwa miesiące dzielą nas od pierwszego meczu rundy wiosennej. W weekend 10-11 marca do Łodzi przyjedzie Victoria Sulejówek, a na trybunach zapewne znów zobaczymy komplet widzów lub wynik ocierający się o niego.Wszystko za sprawą świetnego tempa sprzedaży karnetów. Choć przez okres świąteczno-noworoczny licznik nieco zwolnił, ilość stałych wejściówek cały czas się kurczy. Przy Piłsudskiego zakładają zajęcie ok. 16 400 miejsc. Jeśli przyjmiemy tę liczbę jako pewnik, w puli zostało na tą chwilę już tylko nieco ponad 900 sztuk. Oczywiście, że wszystkie rezerwacje zostaną opłacone.

Tradycyjnie najlepiej sprzedają się karnety na „Zegar”. Na tę trybunę wszystkie miejsca są już albo zajęte, albo zablokowane pod zamówienia grupowe. Nie ma już także wolnych krzesełek na większość trybun A i C. Najłatwiej o karnet na „Niciarkę”.

Fani Widzewa są też coraz bliżej pobicia własnego rekordu Polski w ilości sprzedanych abonamentów. Latem został on wyśrubowany na poziomie 15 903 karnetów. Do poprawienia tego wyniku brakuje już tylko nieco ponad 400 sztuk!


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress