R. Demjan: „Nie zapomniałem, jak strzelać bramki”

11 stycznia 2018, 10:07 | Autor:

Jak do tej pory, w przerwie zimowej włodarzom Widzewa udało pozyskać się dwóch nowych piłkarzy. Zdecydowanie więcej kibice oczekują od Roberta Demjana, który jeszcze niedawno był królem strzelców Ekstraklasy. W wywiadzie dla widzew.com Słowak opowiedział o swoich przewidywaniach na najbliższe pół roku.Pomimo tego, że Demjan nieszczególnie przepada za okresem przygotowawczym, nie może się już doczekać 15 stycznia. Zapewnia, że od pierwszego dnia treningów będzie dawać z siebie wszystko, by przystąpić do nowej rundy w pełni formy. Przerwę w rozgrywkach Słowak wykorzystał nie tylko na odpoczynek, ale również na aktywność fizyczną. „Grałem w tenisa, biegałem – okazji do ruchu było sporo i chętnie z nich korzystałem” – powiedział napastnik.

Demjan ma już co prawda 35 lat, ale nie zapomniał, jak strzelać bramki. W rundzie jesiennej w 17 meczach w barwach trzecioligowej Iskry Borcice zdobył 15 goli. Jest też pewien, że nie sparaliżuje do presja awansu. „Miałem już w swoim życiu i karierze do czynienia z presją. Na pewno pierwszy mecz w Widzewie, na jego stadionie, będzie dla mnie nowym, ciekawym przeżyciem, ale powinno być dobrze” – zapewnił w rozmowie.

Napastnik wciąż jeszcze przebywa na Słowacji. Do Łodzi przyjedzie w niedzielę, aby w pierwszej kolejności postarać się znaleźć odpowiednie mieszkanie. „Mam już zaplanowane oglądanie kilku lokali, których oferty widziałem w Internecie. Zdjęcia jednak nie zawsze dają rzeczywisty obraz, więc muszę zobaczyć wszystko na własne oczy” – zdradził na koniec.

Pełną treść rozmowy z Robertem Demjanem znaleźć można TUTAJ.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress