Raport z wypożyczeń

8 listopada 2016, 12:02 | Autor:

Adrian_Kralkowski

Nie ulega poprawie sytuacja czwórki wypożyczonych z Widzewa piłkarzy. W miniony weekend znów na boisku pojawił się tylko jeden z nich. Mowa o Adrianie Kralkowskim, który zaliczył 57 minut w meczu ze Zjednoczonymi.

Kralkowski zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale opuścił ją pod koniec pierwszej połowy. Nie pomógł jednak kolegom, bo Ner Poddębice przegrał w Bełchatowie 2:4. Całe spotkanie na ławce przesiedział z kolei Marcin Pieńkowski.

Kolejny raz do roli rezerwowego ograniczony został także Konrad Reszka. W Sokole Aleksandrów broni obecnie Sebastian Ostrowski, a widzewiak musi czekać na swoją szansę. Sobotni mecz ze Świtem zakończył się remisem 1:1. Poza kadrą z powodu urazu wciąż znajduje się Joachim Pabjańczyk.