Ruszają zapisy na wyjazd do Zambrowa

16 kwietnia 2018, 09:56 | Autor:

Po ostatniej, udanej eskapadzie do Ełku, kibice Widzewa mobilizują się na kolejny mecz wyjazdowy. Przeciwnikiem zespołu Franciszka Smudy będzie ekipa Olimpii Zambrów. Na ten wyjazd prowadzone są zapisy.

Spotkanie z Olimpią zostało zaplanowane na najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00. Będzie to kolejne ważne starcie, dlatego doping dla piłkarzy łódzkiego zespołu bardzo się przyda. Wszyscy jadą do Zambrowa po to, by przywieźć do domu trzy punkty. Zwłaszcza, że zespół Widzewa jeszcze nigdy nie występował w tej miejscowości.

Prowadzone są otwarte zapisy na ten wyjazd. Można zrobić to więc nie tylko za pośrednictwem liderów fan clubów oraz łódzkich osiedli, ale także w sklepie z pamiątkami „Fanatyk”. Zlokalizowany on jest naprzeciwko Trybuny A stadionu przy Piłsudskiego.

Zapisy potrwają tylko do wtorku, do godziny 18:00. Wystarczy podać dane osobowe: imię, nazwisko oraz nr PESEL. Koszt to tylko 30zł. „Fanatyk” czynny jest dziś oraz jutro w godzinach 10:00 – 18:00.Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Ruszają zapisy na wyjazd do Zambrowa"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

30 złotych … cenią się te wejściówki w Zambrowie …

a jest jakaś konkretna pula biletów wyznaczona ?

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress