Serwer proxy dla fanów z zagranicy

14 kwietnia 2018, 15:03 | Autor:

Dziś piłkarze Widzewa zagrają ciekawe spotkanie z rezerwami Legii Warszawa. Mecz jest na tyle interesujący, że pokazać na żywo postanowiła go Telewizja Polska. Wobec tego ze swojej transmisji zrezygnowała Widzew TV. I tu pojawia się problem.Internetowy przekaz TVP często bywa bowiem niedostępny dla osób, które łączą się z serwerami z zagranicy. W przeszłości przez te kłopoty fani Widzewa, przebywający na emigracji, nie mogli obejrzeć spotkań swojej drużyny. Brak transmisji przez klubową telewizję nie musi być jednak przeszkodą.

Wszystko dzięki specjalnej technologii, którą przygotowaliśmy dla licznej „Widzewskiej Emigracji”. Chodzi o udostępnienie tzw. serwera proxy, dzięki któremu możliwe będzie obejście geoblokady nałożonej przez TVP. Efekt taki uzyskacie dzięki odpowiedniej konfiguracji swojej przeglądarki.

Instrukcja konfiguracji przeglądarki internetowej jest analogiczna do do tej podanej na stronach https://nordvpn.com/pl/tutorials/proxy-setup/

W pole adresu serwera HTTP Proxy proszę podać jeden z poniższych adresów:

a) 54.37.131.94

b) 54.38.137.211

c) 54.38.137.214

d) 145.239.30.225

Port do każdego IP: 1910

Podczas łączenia się przez proxy nie będzie wymagane do podania żadne hasło. Serwer jest tak skonstruowany, że niemożliwe będzie wejście na inne strony, jak te, na których będą nadawane transmisje z meczu Widzew – Legia II. Z tego powodu zaleca się do oglądania transmisji użyć innej przeglądarki internetowej niż domyślna.


Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Serwer proxy dla fanów z zagranicy"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

czemu WidzewTV zrezygnowała z transmisji ???Bo transmisja jest darmo i w ujowej rozdzielczości ……

Nie wszyscy mają taką stawkę godzinowa… Poza tym nie ma transmisji na Widzew TV

Co to za gowno ?! Na huj takie rzeczy ,kurwa wrocilem z pracy, chce wlaczyc mecz na widzew.tv bez zadnego pierdolenia sie. KURWAAAAAA !!!

port 1910

Dokładnie na której stacji bo nie ma żadnej wzmianki o meczu w programie

czemu nie ma transmisji kurde
\

TVP SPORT, 115 NA NC+

TVP3 Wstyd. Jakość jak w latach 90tych. Widzew TV nie powinien rezygnować z transmisji. Zwolniłem miejsca i miałem ochotę posłuchać Pana Postolskiego za free i co dalej?

Ja na meczu byłem,ale jak zobaczyłem dziś skrót z komentarzem madeja to nędza i dziadostwo ta cała tvp 3 i tvp sport i jej jakość nadawania. madej skończ z komentowaniem meczy bo się do łopaty nawet nie nadajesz,a w telewizji jedziesz po znajomości. Prawdziwe transmisje to się zaczną jak awansujemy do 1 ligi i Ekstraklasy. będą w Polsacie,canal + a może i w Eleven. Na razie trzeba poczekać

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress