Sprzedaż i zwalnianie miejsc na mecz z GKS

16 maja 2018, 13:02 | Autor:

Od wtorku ruszyła sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie z GKS Wikielec. Nie wiadomo, czy pojawią się goście z Wikielca. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, iż wybierają się do Serca Łodzi.

Wejściówki na kolejne spotkanie można już kupować na oficjalnej stronie klubu za pośrednictwem SYSTEMU BILETOWEGO. Zainteresowanie meczem powinno być spore, większość wolnych wejściówek powinna bez problemów znaleźć swoich nabywców.

Jeżeli ktoś nie będzie w stanie dotrzeć na mecz, może zwolnić swoje miejsce TUTAJ. Gdy zrobi to do soboty, do godziny 9:00, otrzyma kod, który będzie mógł przekazać wybranej osobie. Miejsca zwolnione po tym terminie trafią do wolnej sprzedaży. System zwalniania działać będzie do niedzieli, do godziny 17:00. Pierwszy gwizdek sędziego o 19:10.


Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Sprzedaż i zwalnianie miejsc na mecz z GKS"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Ta niedziela trochę boli kibiców dalszych FC bo na drugi dzień do roboty i nie jest to najlepszy termin :/

Zawsze można jechać tramwajem ;-)

Ponoć Niedziela w 1 składzie

W końcu Niedziela zagra w niedzielę

Potrzebuję zamienić się z kimś na miejsca na ten mecz. Oddam na D, potrzebuję na B.
Ktoś chętny?

kod zwalniajacy na C2 010240402

RTS WIDZEW LODZ

Kupiłam dwa bilety na B (U i N) okazało sie ze nie moga te osoby przytjechac, czy jest jakas mozliwosc zwrocic te bilety lub zmienic dane na nich? Czytam regulamin i wychodzi na to ze przepadna, a szczerze mowiac szkoda zeby tak sie stalo…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress