Stadion jednak wciąż Miejski…

15 maja 2018, 08:48 | Autor:

Podczas marcowego meczu z Victorią Sulejówek ogłoszono, że obiekt przy al. Piłsudskiego przestał być Stadionem Miejskim, a oficjalnie stał się Stadionem Widzewa. Pomimo to, urzędnicy w dokumentach wciąż nie przestali używać tej pierwszej nazwy.Jak już wcześniej informowaliśmy, kwestię tę postanowił wyjaśnić radny Rafał Markwant, który skierował do prezydent Hanny Zdanowskiej interpelację, prosząc o wyjaśnienie sytuacji. Kilka dni temu otrzymał odpowiedź. Niestety, wyjaśnienia miejskich urzędników nie pozostawiają wątpliwości – żadnej zmiany nie było i najpewniej nie będzie.

W piśmie czytamy, że budowa „Serca Łodzi” sfinansowana została ze środków budżetu Miasta Łodzi, a stadion stanowi infrastrukturę miejską. Używanie nazwy „Stadion Widzewa” jest zaś według urzędników „wyrazem szacunku i dokonań klubu, a także ukłon w stronę tysięcy kibiców”. Nie zmienia to jednak faktu, że we wszystkich oficjalnych dokumentach i folderach stadion wciąż nazywany będzie Miejskim
Dodaj komentarz

21 komentarzy do "Stadion jednak wciąż Miejski…"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Czy my nie mamy większych problemów od tego jak w oficjalnych pismach nazywa się Nasz stadion? Dla każdego kibica to stadion Widzewa. A to jak nazwie ten stadion urzędnik to mam głęboko w d

zgadzam sie z Toba , ze oficjalna nazwa jest malo istotna – i tak to my tam zasiadamy co mecz.
Jednak jedna istotna kwestia pozostaje dekoracja i wykonczenie stadionu.
Czytalem kiedys, ze wraz z nazwa „stadion Widzewa” bedzie wieksza mozliwosc wykonczenia np. korytarzy i przejsc w naszych barwach , plakatach i innych elementach ktore sprawia, ze stadion faktycznie bedzie wygladac jak nasz w miejsce poki co szarych betonow na scianach.

akurat w tym temacie, który poruszyłeś, konkretnie wygląd stadionu to rozmawiałem osobiście jeszcze z byłem prezesem Rafałem Krakusem, dawno dawno temu. Już wtedy chłopaki chcieli cos z tym zrobic ale jak widać motłoch z UMŁ kibicujacy apeciakom nam na to nie pozwala i watpie żeby wyraził zgodę. Nasz sukces jest ich porażką, tyle w temacie.

O ile sie nie myle cwelka tez ma stadion miejski i nikt nie robi tam z tego powodu problemów, im miasto tak samo jak nam wybudowało stadion. Ważne jest to, że My sie tam czujemy jak na stadionie Widzewa, a to co sobie pejsy z UMŁ wraz z HZ gadaja po prostu trzeba olać.

Tobie plują w twarzy a ty na to że pada.
Śmierdzi od ciebie białą parówą.

i obudziłeś się zlany zimnym potem…

Mam nadzieją że na najbliższym meczu Tarot sprostuje swoje słowa o „stadionie Widzewa” tak by każdy kibic wiedział czyja to zasługa i na kogo nie głosować.Tylko czy starczy odwagi by przeciwstawić się władzy.

Głosować czy nie – to inna sprawa. Sam „jechałem” swego czasu po HZ. Teraz doceniam fakt że spełniła obietnice. Jeszcze niech tylko uporządkuje sprawy Łodzianki…

jeśli jestes tym jazzem1910, ktory swego czasu jechał jabola i saymona-pałe to dziwi mnie zmiana podejscia do HZ, bo pamietam tamte czasy i Twoje zdanie. Ja jednak dalej bede jej antagonista, bo wiem, ze to co ona robi jest tylko pod publiczke dla poparcia jej osoby. W rzeczywistosci jest to zapijaczona fanatyczka bezdomnych spod wiaty pkp.

Tarot tak powiedział, bo musiał, żeby Hanka zebrała brawa od ludu, bo była akurat na stadionie. Stara PRL-owska zagrywka. To tak samo jak Trela w Widzew TV przy fanfarach powiedział, że Widzew to wspaniały i wielki klub. No a innym mówi, że „Widzew to nie Barcelona, że kobice nie przychodzą na stadion ogladać Widzew tylko zjeść kiełbase”. Taki trick, PROPAGANDA.

A ja uważam, że „Diabeł tkwi w szczegółach”… gdyby nie te szczegóły być może olali byśmy herb wykupiony od syndyka, być może tego herbu by nie było bo nasi poprzednicy olaliby ten temat. Mamy tyle osób w zarządzie Widzewa, że można kogoś oddelegować do negocjacji z terrorystami z UMŁ.
Owszem mamy większe problemy ale o wizerunek, historię i symbole trzeba dbać.

terroryści z UMŁ, trafione w 10

Dokładnie. Tu trzeba powalczyc o prawo do znalezienia i czerpania korzysci finansowych od sponsora tytularnego stadionu. Sponsor napewno by sie znalazl biorac pod uwage przyszłoroczne mistrzostwa świata na naszym stadionie

Trochę w innym temacie teraz :) widać, że na naszej obecności w III lidze wszyscy robia biznes i dlatego nam tak ciężko sie stąd wyrwać wyzej. Bilety w naszej 3 lidze na mecze z Widzewem są drozsze niz w EX :D
http://pelikan.lowicz.pl/rusza-przedsprzedaz-biletow-na-mecz-pelikana-z-widzewem/

No to już wiadomo ,jaki ma Hania stosunek do klubu.Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwiści? A Łodzianka jest tego najlepszym przykładem.

Ty jesteś oderwany od rzeczywistosci! Drużyna smudy jest najwyżej mierna a zapowiadał zmiecenie ligi.
Franek pa pa emerytura.
Lepiej żeby został legendom w klubie i odszedł sam.

legendą analfabeto

Przejeżdżam koło stadionu Wrocław jadąc A8 i zauważyłem wielki baner z emblematem Śląska. Trochę to wsiowo wygląda, ale jest. A stadion też jest miejski.
A na naszym Stadionie, żadnej symboliki klubu nie widzę. Tylko sklep klubowy z niedużym szyldem. Trochę brakuje tej kolorystyki. Tak jak Atlas Arenie. Hala piękna w środku, a na zewnątrz paskudna.

I dworzec fabryczny też od zewnątrz paskudny i szray, Zero podświetlenia. A w środku dziurawy dach hahahahha. Buduje się w Łodzi nie maco :D Widać,że te barany kochają szarzyznę.

Sam jesteś Baran

Przestańmy się zajmować nazwami w pismach miasta. Stadion jest dla nas wybudowany i nasz a to najważniejsze. O wykończeniu zawsze można rozmawiać. Może narażę się niektórym, ale nasi radni z pisu niech nie uprawiają polityki na naszym forum. Co zrobił prezydent Kropiwnicki dla sportu. I na tym kończę tę konwersację.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress