Stanowisko klubu ws. przekładania meczów

13 września 2017, 14:46 | Autor:

Informowaliśmy już o zawirowaniach, jakie spotkał w ostatnich dniach terminarz Widzewa. Kolejne mecze łódzkiej drużyny są z różnych powodów przekładane na inne, niekorzystne terminy. Stanowisko wobec tego zajął sam klub, za pośrednictwem strony internetowej.

Poniżej tekst, jaki pojawił się w środę na łamach widzew.com.

Widzew Łódź SA nie zgadza się na przekładanie terminów spotkań bez konsultacji z klubem. Oczekujemy szacunku wobec 16 tys. kibiców, którzy regularnie przychodzą na stadion przy ul. Piłsudskiego. Jesteśmy zawsze gotowi do rozmów i szukania kompromisów.

Dokument Podlaskiego Związku Piłki Nożnej informujące o zmianie terminu meczu Widzewa Łódź z Ursusem Warszawa (z 23 wrześnian a 22 września) wpłynęło do klubu 8 września. Tymczasem Komendant Wojewódzki Polski już 31 sierpnia wysłał pismo do związku prowadzącego rozgrywki III ligi. Przez ten czas nikomu nie przyszło do głowy, by spytać o tak ważną sprawę Widzew lub, by dołączyć go do korespondencji.

Co więcej 29 sierpnia podczas cyklicznego spotkania Wojewódzkiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Bezpieczeństwa Imprez Masowych z udziałem przedstawicieli klubu nie został poruszony przez policję temat przełożenia meczu Widzewa z Ursusem Warszawa.Uważamy, że to nie problem, by tak służby, jak i Podlaski Związek Piłki Nożnej zapytały nas o zdanie. Tu chodzi o szacunek dla średnio 16 tys. kibiców, którzy co mecz są na stadionie przy al. Piłsudskiego i wspierają drużynę fantastycznym dopingiem. To jedna z najwyższych frekwencji w całym kraju i niespotykana na tym poziomie rozgrywkowym na całym świecie! Wśród nich jest wielu fanów z całej Polski i zagranicy, którzy wcześniej planują przyjazd.

Na dodatek planowaliśmy na 23 września wielkie otwarcie oficjalnego sklepu klubowego.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress