Szaleństwo trwa! Nie ma już biletów na mecz z ŁKS!

19 kwietnia 2017, 13:37 | Autor:

kibice

Kibice Widzewa nie przestają zadziwiać! Po gorączce związanej z zakupem karnetów, teraz trwa istna walka o jednorazowe bilety na mecz łodzian. Wczoraj klub rozpoczął dystrybucję wejściówek na spotkanie z ŁKS Łomża. Już ich nie ma!

Do sprzedaży zostały włączone wszystkie dostępne miejsca i w zasadzie rozeszły się one w całości. Jedyną szansą na zdobycie biletu na sobotni mecz jest pozyskanie kodu od osób posiadających karnety, które nie wybierają  się na Piłsudskiego 138. Do czwartku, do godziny 22:00, zwolnione przez karnetowiczów miejsca mogą być przekazywane chętnym kibicom. Po tym czasie zwolnione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży.

Gorąco namawiamy wszystkich posiadaczy karnetów, nie wybierających się na spotkanie z ŁKS Łomża, do zwalniania swoich miejsc. Pozwoli to znaleźć się na trybunach chętnym, których nie brakuje! Zwolnienia miejsca dokonać można TUTAJ

Zainteresowanie meczami Widzewa jest ogromne. Frekwencja w III lidze oscyluje wokół czołówki Ekstraklasy! Tylko Lech Poznań, Legia Warszawa oraz Lechia Gdańsk, a więc kluby walczące o mistrzostwo kraju, a także Wisła Kraków, pochwalić mogą się podobną lub nieco szerszą publicznością!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress