Terminarz 2015/2016

łzpn

Terminarz rozgrywek IV ligi łódzkiej w sezonie 2015/2016:

1 Kolejka 15-16 sierpnia

Stal Głowno    –     Włókniarz Zelów     1:2
LKS Rosanów     –     Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta     –     GKS II Bełchatów     0:2
Zjednoczeni Bełchatów     –     Pilica Przedbórz
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Polonia Piotrków Trybunalski     1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     KS Paradyż     0:3
Zjednoczeni Stryków     –     Astoria Szczerców     1:0
Boruta Zgierz     –     Omega Kleszczów     1:2
Mechanik Radomsko     –     Zawisza Rzgów     2:1
Zawisza Pajęczno     –     Widzew Łódź     0:1

2 Kolejka 19 sierpnia

Włókniarz Zelów     –     Widzew Łódź     0:2
Zawisza Rzgów     –     Zawisza Pajęczno     0:3
Omega Kleszczów     –     Mechanik Radomsko     6:0
Astoria Szczerców     –     Boruta Zgierz     0:1
KS Paradyż     –     Zjednoczeni Stryków     2:5
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     3:2
Pilica Przedbórz     –     Mazovia Rawa Mazowiecka   3:0
GKS II Bełchatów     –     Zjednoczeni Bełchatów     6:0
Orzeł Nieborów     –     Jutrzenka Warta  2:2
Stal Głowno     –     LKS Rosanów     2:2

3 Kolejka 22-23 sierpnia

LKS Rosanów     –     Włókniarz Zelów     1:5
Jutrzenka Warta     –     Stal Głowno      0:3
Zjednoczeni Bełchatów     –     Orzeł Nieborów     4:1
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     GKS II Bełchatów     1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Pilica Przedbórz     0:1
Zjednoczeni Stryków     –     Polonia Piotrków Trybunalski     1:0
Boruta Zgierz     –     KS Paradyż     0:2
Mechanik Radomsko     –     Astoria Szczerców     1:3
Zawisza Pajęczno     –     Omega Kleszczów    2:2
Zawisza Rzgów   –  Widzew Łódź    1:2

4 Kolejka 29-30 sierpnia

Włókniarz Zelów     –     Zawisza Rzgów     0:3
Omega Kleszczów     –     Widzew Łódź     0:0
Astoria Szczerców     –     Zawisza Pajęczno     3:0
KS Paradyż     –     Mechanik Radomsko     6:1
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Boruta Zgierz     1:0
Pilica Przedbórz     –     Zjednoczeni Stryków     4:1
GKS II Bełchatów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     5:0
Orzeł Nieborów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka     4:2
Stal Głowno     –     Zjednoczeni Bełchatów     2:1
LKS Rosanów     –     Jutrzenka Warta     2:0

5 Kolejka 2 września

Jutrzenka Warta     –     Włókniarz Zelów    4:2
Zjednoczeni Bełchatów     –     LKS Rosanów     1:2
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Stal Głowno    5:2
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Orzeł Nieborów     3:2
Zjednoczeni Stryków     –     GKS II Bełchatów     1:1
Boruta Zgierz     –     Pilica Przedbórz     0:2
Mechanik Radomsko     –     Polonia Piotrków Trybunalski     1:1
Zawisza Pajęczno     –     KS Paradyż     0:1
Widzew Łódź     –     Astoria Szczerców     1:0
Zawisza Rzgów     –     Omega Kleszczów     2:4

6 Kolejka 5-6 września

Włókniarz Zelów     –     Omega Kleszczów     0:2
Astoria Szczerców     –     Zawisza Rzgów     3:3
KS Paradyż     –     Widzew Łódź     1:1
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Zawisza Pajęczno     0:1
Pilica Przedbórz     –     Mechanik Radomsko     0:2
GKS II Bełchatów     –     Boruta Zgierz     0:0
Orzeł Nieborów     –     Zjednoczeni Stryków     4:0
Stal Głowno     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     3:3
LKS Rosanów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka    4:1
Jutrzenka Warta     –     Zjednoczeni Bełchatów     1:2

7 Kolejka 12-13 września

Zjednoczeni Bełchatów     –     Włókniarz Zelów     3:3
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Jutrzenka Warta     0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     LKS Rosanów     2:1
Zjednoczeni Stryków     –     Stal Głowno     0:0
Boruta Zgierz     –     Orzeł Nieborów     0:1
Mechanik Radomsko     –     GKS II Bełchatów    0:3
Zawisza Pajęczno     –     Pilica Przedbórz     2:0
Widzew Łódź     –     Polonia Piotrków Trybunalski     2:0
Zawisza Rzgów     –     KS Paradyż     1:4
Omega Kleszczów     –     Astoria Szczerców     0:0

8 Kolejka 16 września

Włókniarz Zelów     –     Astoria Szczerców     1:0
KS Paradyż     –     Omega Kleszczów     1:2
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Zawisza Rzgów   1:3
Pilica Przedbórz     –     Widzew Łódź     0:0
GKS II Bełchatów     –     Zawisza Pajęczno     2:0
Orzeł Nieborów     –     Mechanik Radomsko     3:3
Stal Głowno     –     Boruta Zgierz     1:2
LKS Rosanów     –     Zjednoczeni Stryków     1:0
Jutrzenka Warta     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     0:0
Zjednoczeni Bełchatów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka     2:0

9 Kolejka 19-20 września

Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Włókniarz Zelów     0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Zjednoczeni Bełchatów  0:2
Zjednoczeni Stryków     –     Jutrzenka Warta    0:0
Boruta Zgierz     –     LKS Rosanów    2:0
Mechanik Radomsko     –     Stal Głowno   9:3
Zawisza Pajęczno     –     Orzeł Nieborów     2:0
Widzew Łódź     –     GKS II Bełchatów  1:2   
Zawisza Rzgów     –     Pilica Przedbórz    0:3
Omega Kleszczów     –     Polonia Piotrków Trybunalski   0:6
Astoria Szczerców     –     KS Paradyż     0:2

10 Kolejka 26-27 września

Włókniarz Zelów     –     KS Paradyż     1:3
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Astoria Szczerców     2:0
Pilica Przedbórz     –     Omega Kleszczów     1:1
GKS II Bełchatów     –     Zawisza Rzgów     4:3
Orzeł Nieborów     –     Widzew Łódź     1:3
Stal Głowno     –     Zawisza Pajęczno     3:4
LKS Rosanów     –     Mechanik Radomsko     0:0
Jutrzenka Warta     –     Boruta Zgierz     1:1
Zjednoczeni Bełchatów     –     Zjednoczeni Stryków     1:2
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     3:1

11 Kolejka 30 września

Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Włókniarz Zelów     0:1
Zjednoczeni Stryków     –     Mazovia Rawa Mazowiecka     2:1
Boruta Zgierz     –     Zjednoczeni Bełchatów     2:2
Mechanik Radomsko     –     Jutrzenka Warta     0:4
Zawisza Pajęczno     –     LKS Rosanów     0:0
Widzew Łódź     –     Stal Głowno    5:1
Zawisza Rzgów     –     Orzeł Nieborów     0:2
Omega Kleszczów     –     GKS II Bełchatów     2:4
Astoria Szczerców     –     Pilica Przedbórz     0:2
KS Paradyż     –     Polonia Piotrków Trybunalski     3:1

12 Kolejka 3-4 października

Włókniarz Zelów     –     Polonia Piotrków Trybunalski     1:2
Pilica Przedbórz     –     KS Paradyż     1:2
GKS II Bełchatów     –     Astoria Szczerców   2:2
Orzeł Nieborów     –     Omega Kleszczów     1:5
Stal Głowno     –     Zawisza Rzgów    1:1
LKS Rosanów     –     Widzew Łódź     0:0
Jutrzenka Warta     –     Zawisza Pajęczno     1:0
Zjednoczeni Bełchatów     –     Mechanik Radomsko     2:3
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Boruta Zgierz     3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Zjednoczeni Stryków     0:1

13 Kolejka 10-11 października

Zjednoczeni Stryków     –     Włókniarz Zelów     1:3
Boruta Zgierz     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     0:1
Mechanik Radomsko     –     Mazovia Rawa Mazowiecka     0:1
Zawisza Pajęczno     –     Zjednoczeni Bełchatów     1:4
Widzew Łódź     –     Jutrzenka Warta     0:2
Zawisza Rzgów     –     LKS Rosanów     5:1
Omega Kleszczów     –     Stal Głowno     0:1
Astoria Szczerców     –     Orzeł Nieborów     2:0
KS Paradyż     –     GKS II Bełchatów     1:0
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Pilica Przedbórz     3:2

14 Kolejka 17-18 października

Włókniarz Zelów     –     Pilica Przedbórz     0:1
GKS II Bełchatów     –     Polonia Piotrków Trybunalski    1:0
Orzeł Nieborów     –     KS Paradyż     1:4
Stal Głowno    –     Astoria Szczerców     1:2
LKS Rosanów     –     Omega Kleszczów   3:2
Jutrzenka Warta     –     Zawisza Rzgów     1:0
Zjednoczeni Bełchatów     –     Widzew Łódź     1:0
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Zawisza Pajęczno     0:0
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Mechanik Radomsko  4:2
Zjednoczeni Stryków     –     Boruta Zgierz     3:1

15 Kolejka 24-25 października

Boruta Zgierz     –     Włókniarz Zelów     0:2
Mechanik Radomsko     –     Zjednoczeni Stryków     4:0
Zawisza Pajęczno     –     Andrespolia Wiśniowa Góra  1:2
Widzew Łódź     –     Mazovia Rawa Mazowiecka   3:0  
Zawisza Rzgów     –     Zjednoczeni Bełchatów     3:4
Omega Kleszczów     –     Jutrzenka Warta     0:0
Astoria Szczerców     –     LKS Rosanów     2:0
KS Paradyż     –     Stal Głowno     4:0
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Orzeł Nieborów    3:2
Pilica Przedbórz     –     GKS II Bełchatów   2:1

16 Kolejka 31 października

Włókniarz Zelów     –     GKS II Bełchatów     0:4
Orzeł Nieborów     –     Pilica Przedbórz     1:0
Stal Głowno     –     Polonia Piotrków Trybunalski     4:3
LKS Rosanów     –     KS Paradyż     0:2
Jutrzenka Warta     –     Astoria Szczerców     2:0
Zjednoczeni Bełchatów     –     Omega Kleszczów    1:0
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Zawisza Rzgów  1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Widzew Łódź     0:2
Zjednoczeni Stryków     –     Zawisza Pajęczno     2:0
Boruta Zgierz     –     Mechanik Radomsko     1:2

17 Kolejka 7-8 listopada

Mechanik Radomsko     –     Włókniarz Zelów 1:1
Zawisza Pajęczno     –     Boruta Zgierz 3:0
Widzew Łódź     –     Zjednoczeni Stryków 2:0
Zawisza Rzgów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1
Omega Kleszczów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0
Astoria Szczerców     –     Zjednoczeni Bełchatów 0:2
KS Paradyż     –     Jutrzenka Warta 1:1
Polonia Piotrków Trybunalski     –     LKS Rosanów 1:3
Pilica Przedbórz     –     Stal Głowno 1:1
GKS II Bełchatów     –     Orzeł Nieborów 1:1

18 Kolejka 11 listopada

Włókniarz Zelów     –     Orzeł Nieborów 1:1
Stal Głowno     –     GKS II Bełchatów 3:3
LKS Rosanów     –     Pilica Przedbórz 3:0
Jutrzenka Warta     –     Polonia Piotrków Trybunalski 3:1
Zjednoczeni Bełchatów     –     KS Paradyż 2:0
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Astoria Szczerców 7:3
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Omega Kleszczów 2:4
Zjednoczeni Stryków     –     Zawisza Rzgów 2:2
Boruta Zgierz     –     Widzew Łódź 1:1
Mechanik Radomsko     –     Zawisza Pajęczno 2:0

19 Kolejka 14-15 listopada

Zawisza Pajęczno     –     Włókniarz Zelów 4:0
Widzew Łódź     –     Mechanik Radomsko 1:2
Zawisza Rzgów     –     Boruta Zgierz 3:2
Omega Kleszczów     –     Zjednoczeni Stryków 3:0
Astoria Szczerców     –     Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2
KS Paradyż     –     Mazovia Rawa Mazowiecka 4:2
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Zjednoczeni Bełchatów 0:0
Pilica Przedbórz     –     Jutrzenka Warta 4:2
GKS II Bełchatów     –     LKS Rosanów 3:1
Orzeł Nieborów     –     Stal Głowno 2:1

20 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Stal Głowno 1:3
Orzeł Nieborów     –     LKS Rosanów 0:0
GKS II Bełchatów     –     Jutrzenka Warta 4:0
Pilica Przedbórz     –     Zjednoczeni Bełchatów 2:3
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Mazovia Rawa Mazowiecka 3:0
KS Paradyż     –     Andrespolia Wiśniowa Góra 4:1
Astoria Szczerców     –     Zjednoczeni Stryków 1:3
Omega Kleszczów     –     Boruta Zgierz 2:1
Zawisza Rzgów     –     Mechanik Radomsko 1:1
Widzew Łódź     –     Zawisza Pajęczno 2:0

21 Kolejka

Widzew Łódź     –     Włókniarz Zelów 1:0
Zawisza Rzgów – Zawisza Pajęczno 1:0
Mechanik Radomsko     –     Omega Kleszczów 0:0
Boruta Zgierz     –     Astoria Szczerców 2:1
Zjednoczeni Stryków     –     KS Paradyż 0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Polonia Piotrków Trybunalski 3:2
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Pilica Przedbórz 1:2
Zjednoczeni Bełchatów     –     GKS II Bełchatów 2:1
Jutrzenka Warta     –     Orzeł Nieborów 2:0
LKS Rosanów     –     Stal Głowno 3:1

22 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     LKS Rosanów 0:1
Stal Głowno     –     Jutrzenka Warta 0:3
Orzeł Nieborów     –     Zjednoczeni Bełchatów 1:1
GKS II Bełchatów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka 3:2
Pilica Przedbórz     –     Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Zjednoczeni Stryków 0:0
KS Paradyż     –     Boruta Zgierz 2:0
Astoria Szczerców     –     Mechanik Radomsko 2:1
Omega Kleszczów     –     Zawisza Pajęczno 0:1
Widzew Łódź   –  Zawisza Rzgów 4:0

23 Kolejka

Zawisza Rzgów     –     Włókniarz Zelów
Widzew Łódź     –     Omega Kleszczów 2:1
Zawisza Pajęczno     –     Astoria Szczerców
Mechanik Radomsko     –     KS Paradyż
Boruta Zgierz     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków     –     Pilica Przedbórz
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     GKS II Bełchatów
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Bełchatów     –     Stal Głowno
Jutrzenka Warta     –     LKS Rosanów

24 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Jutrzenka Warta
LKS Rosanów     –     Zjednoczeni Bełchatów
Stal Głowno     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Orzeł Nieborów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS II Bełchatów     –     Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz     –     Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Mechanik Radomsko
KS Paradyż     –     Zawisza Pajęczno
Astoria Szczerców     –     Widzew Łódź 0:1
Omega Kleszczów     –     Zawisza Rzgów

25 Kolejka

Omega Kleszczów     –     Włókniarz Zelów
Zawisza Rzgów     –     Astoria Szczerców
Widzew Łódź     –     KS Paradyż  4:1
Zawisza Pajęczno     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Mechanik Radomsko     –     Pilica Przedbórz
Boruta Zgierz     –     GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków     –     Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Stal Głowno
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     LKS Rosanów
Zjednoczeni Bełchatów     –     Jutrzenka Warta

26 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Zjednoczeni Bełchatów
Jutrzenka Warta     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
LKS Rosanów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno     –     Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów     –     Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów     –     Mechanik Radomsko
Pilica Przedbórz     –     Zawisza Pajęczno
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Widzew Łódź     0:4
KS Paradyż     –     Zawisza Rzgów
Astoria Szczerców     –     Omega Kleszczów

27 Kolejka

Astoria Szczerców     –     Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów     –     KS Paradyż
Zawisza Rzgów     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Widzew Łódź     –     Pilica Przedbórz     4:0
Zawisza Pajęczno     –     GKS II Bełchatów
Mechanik Radomsko     –     Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz     –     Stal Głowno
Zjednoczeni Stryków     –     LKS Rosanów
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Jutrzenka Warta
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Zjednoczeni Bełchatów

28 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Zjednoczeni Bełchatów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Warta     –     Zjednoczeni Stryków
LKS Rosanów     –     Boruta Zgierz
Stal Głowno     –     Mechanik Radomsko
Orzeł Nieborów     –     Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów     –     Widzew Łódź     0:3
Pilica Przedbórz     –     Zawisza Rzgów
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Omega Kleszczów
KS Paradyż     –     Astoria Szczerców

29 Kolejka

KS Paradyż     –     Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów     –     Pilica Przedbórz
Zawisza Rzgów     –     GKS II Bełchatów
Widzew Łódź     –     Orzeł Nieborów     5:0
Zawisza Pajęczno     –     Stal Głowno
Mechanik Radomsko     –     LKS Rosanów
Boruta Zgierz     –     Jutrzenka Warta
Zjednoczeni Stryków     –     Zjednoczeni Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Mazovia Rawa Mazowiecka

30 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Zjednoczeni Stryków
Zjednoczeni Bełchatów     –     Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta     –     Mechanik Radomsko
LKS Rosanów     –     Zawisza Pajęczno
Stal Głowno     –     Widzew Łódź     0:5
Orzeł Nieborów     –     Zawisza Rzgów
GKS II Bełchatów     –     Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz     –     Astoria Szczerców
Polonia Piotrków Trybunalski     –     KS Paradyż

31 Kolejka

Polonia Piotrków Trybunalski     –     Włókniarz Zelów
KS Paradyż     –     Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców     –     GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów     –     Orzeł Nieborów
Zawisza Rzgów     –    Stal Głowno
Widzew Łódź     –     LKS Rosanów     3:0
Zawisza Pajęczno     –     Jutrzenka Warta
Mechanik Radomsko     –     Zjednoczeni Bełchatów
Boruta Zgierz     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Zjednoczeni Stryków     –     Andrespolia Wiśniowa Góra

32 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Boruta Zgierz
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Bełchatów     –     Zawisza Pajęczno
Jutrzenka Warta     –     Widzew Łódź     0:5
LKS Rosanów     –     Zawisza Rzgów
Stal Głowno     –     Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów     –     Astoria Szczerców
GKS II Bełchatów     –     KS Paradyż
Pilica Przedbórz     –     Polonia Piotrków Trybunalski

33 Kolejka

Pilica Przedbórz     –     Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski     –     GKS II Bełchatów
KS Paradyż     –     Orzeł Nieborów
Astoria Szczerców     –     Stal Głowno
Omega Kleszczów     –     LKS Rosanów
Zawisza Rzgów     –     Jutrzenka Warta
Widzew Łódź     –     Zjednoczeni Bełchatów     1:1
Zawisza Pajęczno     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Mechanik Radomsko     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz     –     Zjednoczeni Stryków

34 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków     –     Mechanik Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Zawisza Pajęczno
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Widzew Łódź     0:5
Zjednoczeni Bełchatów     –     Zawisza Rzgów
Jutrzenka Warta     –     Omega Kleszczów
LKS Rosanów     –     Astoria Szczerców
Stal Głowno     –     KS Paradyż
Orzeł Nieborów     –     Polonia Piotrków Trybunalski
GKS II Bełchatów     –     Pilica Przedbórz

35 Kolejka

GKS II Bełchatów     –     Włókniarz Zelów
Pilica Przedbórz     –     Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Stal Głowno
KS Paradyż     –     LKS Rosanów
Astoria Szczerców     –     Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów     –     Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Rzgów     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Widzew Łódź     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     3:0
Zawisza Pajęczno     –     Zjednoczeni Stryków
Mechanik Radomsko     –     Boruta Zgierz

36 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Mechanik Radomsko
Boruta Zgierz     –     Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków     –     Widzew Łódź     0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Zawisza Rzgów
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     Omega Kleszczów
Zjednoczeni Bełchatów     –     Astoria Szczerców
Jutrzenka Warta     –     KS Paradyż
LKS Rosanów     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno     –     Pilica Przedbórz
Orzeł Nieborów     –     GKS II Bełchatów

37 Kolejka

Orzeł Nieborów     –     Włókniarz Zelów
GKS II Bełchatów     –     Stal Głowno
Pilica Przedbórz     –     LKS Rosanów
Polonia Piotrków Trybunalski     –     Jutrzenka Warta
KS Paradyż     –     Zjednoczeni Bełchatów
Astoria Szczerców     –     Mazovia Rawa Mazowiecka
Omega Kleszczów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra
Zawisza Rzgów     –     Zjednoczeni Stryków
Widzew Łódź     –     Boruta Zgierz     4:0
Zawisza Pajęczno     –     Mechanik Radomsko

38 Kolejka

Włókniarz Zelów     –     Zawisza Pajęczno
Mechanik Radomsko     –     Widzew Łódź     1:1
Boruta Zgierz     –     Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Stryków     –     Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra     –     Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka     –     KS Paradyż
Zjednoczeni Bełchatów     –     Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta     –     Pilica Przedbórz
LKS Rosanów     –     GKS II Bełchatów
Stal Głowno     –     Orzeł Nieborów

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress