Terminarz 2016/2017

III_liga

Terminarz rozgrywek III ligi Grupy 1 w sezonie 2016/2017:

1. kolejka (6-7 sierpnia)

Motor Lubawa – Pelikan Łowicz 1:2
Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Maz. 2:0
Concordia Elbląg – Sokół Aleksandrów 1:1
Lechia Tomaszów Maz. – Sokół Ostróda 2:2
Legia II Warszawa – Drwęca Nowe Miasto Lub. 2:3
ŁKS Łomża – Mazur Ełk 0:1
Ursus Warszawa – Huragan Morąg 1:1
Huragan Wołomin – AP ŁKS 0:0
Ruch Wysokie Maz. – Jagiellonia II Białystok 1:1

2. kolejka (13-14 sierpnia)

Pelikan Łowicz – Jagiellonia II Białystok
Motor Lubawa – Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Maz. – Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów – Lechia Tomaszów Maz.
Sokół Ostróda – Legia II Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lub. – ŁKS Łomża
Mazur Ełk – Ursus Warszawa
Huragan Morąg – Huragan Wołomin
AP ŁKS – Ruch Wysokie Maz.

3. kolejka (20-27 sierpnia)

Pelikan Łowicz – Widzew Łódź
Concordia Elbląg- Motor Lubawa
Lechia Tomaszów Maz. – Świt Nowy Dwór Maz.
Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów
ŁKS Łomża – Sokół Ostróda
Ursus Warszawa – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Huragan Wołomin – Mazur Ełk –
Ruch Wysokie Maz. – Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok – AP ŁKS

4. kolejka (24 sierpnia)

Widzew Łódź – Concordia Elbląg
Motor Lubawa – Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz. – Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów- ŁKS Łomża
Sokół Ostróda – Ursus Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Huragan Wołomin
Mazur Ełk – Ruch Wysokie Maz.
Huragan Morąg – Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz – AP ŁKS

5. kolejka (27-28 sierpnia)

Lechia Tomaszów Maz. – Widzew Łódź
Legia II Warszawa – Motor Lubawa
ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów
Huragan Wołomin – Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Maz.- Drwęca Nowe Miasto Lub.
Jagiellonia II Białystok – Mazur Ełk
AP ŁKS – Huragan Morąg
Concordia Elbląg – Pelikan Łowicz

6. kolejka (3-4 września)

Legia II Warszawa – Widzew Łódź
Motor Lubawa – ŁKS Łomża
Świt Nowy Dwór Maz. – Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów – Huragan Wołomin
Sokół Ostróda – Ruch Wysokie Maz.
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Jagiellonia II Białystok
Mazur Ełk – AP ŁKS
Pelikan Łowicz – Huragan Morąg
Concordia Elbląg  – Lechia Tomaszów Maz.

7. kolejka (10-11 września)

ŁKS Łomża – Widzew Łódź
Ursus Warszawa – Motor Lubawa
Huragan Wołomin – Świt Nowy Dwór Maz.
Ruch Wysokie Maz. – Sokół Aleksandrów
Jagiellonia II Białystok – Sokół Ostróda
AP ŁKS – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Huragan Morąg – Mazur Ełk
Lechia Tomaszów Maz. – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – Concordia Elbląg

8. kolejka (17-18 września)

Concordia Elbląg – ŁKS Łomża
Widzew Łódź – Ursus Warszawa
Motor Lubawa – Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Maz. – Ruch Wysokie Maz.
Sokół Aleksandrów – Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda – AP ŁKS
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Huragan Morąg
Pelikan Łowicz – Mazur Ełk
Lechia Tomaszów Maz.  – Legia II Warszawa

9. kolejka (24-25 września)

Ursus Warszawa – Concordia Elbląg
Huragan Wołomin – Widzew Łódź
Ruch Wysokie Maz. – Motor Lubawa
Jagiellonia II Białystok – Świt Nowy Dwór Maz.
AP ŁKS – Sokół Aleksandrów
Mazur Ełk – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Huragan Morąg – Sokół Ostróda
Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża – Lechia Tomaszów Maz.

10. kolejka (1-2 października)

Concordia Elbląg – Huragan Wołomin
Widzew Łódź – Ruch Wysokie Maz.
Motor Lubawa – Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Maz. – AP ŁKS
Sokół Ostróda – Mazur Ełk
Pelikan Łowicz – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Sokół Aleksandrów – Huragan Morąg
Legia II Warszawa – ŁKS Łomża
Lechia Tomaszów Maz. – Ursus Warszawa

11. kolejka (8-9 października)

Ruch Wysokie Maz. – Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok – Widzew Łódź
AP ŁKS – Motor Lubawa
Huragan Morąg – Świt Nowy Dwór Maz.
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Sokół Ostróda
ŁKS Łomża  – Pelikan Łowicz
Mazur Ełk – Sokół Aleksandrów
Ursus Warszawa  – Legia II Warszawa
Huragan Wołomin – Lechia Tomaszów Maz.

12. kolejka (15-16 października)

Legia II Warszawa – Huragan Wołomin
AP ŁKS – Widzew Łódź
Lechia Tomaszów Maz. – Ruch Wysokie Maz.
Motor Lubawa – Huragan Morąg
Concordia Elbląg – Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Maz. – Mazur Ełk
Pelikan Łowicz – Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów – Drwęca Nowe Miasto Lub.
ŁKS Łomża – Ursus Warszawa

13. kolejka (22-23 października)

Ruch Wysokie Maz. – Legia II Warszawa
Huragan Morąg – Widzew Łódź
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Maz.
Mazur Ełk- Motor Lubawa
AP ŁKS – Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów
Huragan Wołomin – ŁKS Łomża

14. kolejka (29-30 października)

ŁKS Łomża – Ruch Wysokie Maz.
Concordia Elbląg – Huragan Morąg
Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Widzew Łódź – Mazur Ełk
Lechia Tomaszów Maz. – AP ŁKS
Motor Lubawa – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Ursus Warszawa – Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Maz. – Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów

15. kolejka (5-6 listopada)

Jagiellonia II Białystok – ŁKS Łomża
Mazur Ełk – Concordia Elbląg
AP ŁKS – Legia II Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Widzew Łódź
Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Maz.
Sokół Ostróda – Motor Lubawa
Ruch Wysokie Maz. – Ursus Warszawa
Huragan Wołomin – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór Maz.

16. kolejka (12-13 listopada)

Ursus Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz. – Mazur Ełk
ŁKS Łomża – AP ŁKS
Concordia Elbląg – Drwęca Nowe Miasto Lub.
Legia II Warszawa – Huragan Morąg
Widzew Łódź – Sokół Ostróda
Huragan Wołomin  – Ruch Wysokie Maz.
Motor Lubawa – Sokół Aleksandrów
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Maz.

17. kolejka (19-20 listopada)

AP ŁKS – Ursus Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lub. – Lechia Tomaszów Maz.
Huragan Morąg – ŁKS Łomża
Sokół Ostróda – Concordia Elbląg
Mazur Ełk – Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów – Widzew Łódź
Jagiellonia II Białystok – Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Maz. – Motor Lubawa
Ruch Wysokie Maz. – Pelikan Łowicz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress