Udana runda młodych widzewiaków!

13 listopada 2017, 17:53 | Autor:

Jak już Was informowaliśmy, w tym sezonie znów wystartowała nasza drużyna spod szyldu TMRF Widzew. Rok temu, po przekazaniu naszej drużyny, występującej w rozgrywkach A-klasy, na potrzeby utworzenia rezerw Widzewa, oficjalnie nasze stowarzyszenie nie brało udziału w żadnych rozgrywkach.Zbieg okoliczności sprawił jednak, że mogliśmy powrócić do koncepcji pracy z młodzieżą i na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się swoją pierwszą drużyną występującą w rozgrywkach ligowych, a jest się czym chwalić. Zespół rocznika 2008 zakończył w miniony weekend rundę jesienną sezonu 2017/2018. Wygrana z drużyną Łódzkiej Akademii Futbolu pozwoliła powrócić naszym podopiecznym na pierwsze miejsce w tabeli.

W 11 spotkaniach nasi wychowankowie odnieśli 10 zwycięstw, zaś jedno spotkanie zakończyło się remisem. Debiut należy uznać za całkiem udany. Szkoda jedynie, iż warunki w jakich przyszło im trenować, pozostawiały sporo do życzenia. Po tym jak na okres wakacji zamknięty został orlik przy Łodziance, trudno było znaleźć nam nowe miejsce do treningów. Niestety, albo proponowane godziny były dość wczesne i uniemożliwiały części z chłopców dotarcie na trening, albo zmuszeni byli oni trenować na boisku do koszykówki. Miejmy nadzieje, że te problemy możemy uznać za przeszłe i nie będziemy musieli więcej stawiać czoła takim problemom. Zwłaszcza, że mamy w planach ruszyć z kolejnymi rocznikami.

Przed chłopcami jeszcze daleka droga i setki godzin treningów, ale kto wie – może doczekamy się w przyszłości w pierwszej drużynie Widzewa zawodnika przez nas wychowanego? Na chwilę obecną widać, że nawet w tak niesprzyjających warunkach można osiągnąć pierwsze sukcesy. Potrzeba tylko chęci i zaangażowania, którego chłopcom nie brakuje oraz odpowiednich osób, które tym pokierują.Naszą drużynę w minionej rundzie reprezentowali: Mikołaj Kuczyński, Jan Dominiak, Wojtek Bloch, Denis Kerre, Piotr Marczewski, Dominik Mroziński, Wiktor Zieliński, Mikołaj Celmer, Maksymilian Dybisiak, Szymon Będkowski, Oskar Hazelmajer, Igor Wójcik, Jakub Piestrzyński, Szymon Karpiński, Nikodem Gierach, Wiktor Kłys, Oskar Ochędalski, Gabriel Zawadzki, Adam Kamiński, Krystian Przeździecki, Piotr Walenczak. Trener Kacper Rus.

ŁAF – TMRF Widzew Łódź 4:7

Skład:
Mikołaj Kuczyński, Jan Dominiak – Wojtek Bloch, Piotr Marczewski, Dominik Mroziński, Wiktor Zieliński, Mikołaj Celmer, Nikodem Gierach, Szymon Będkowski, Igor Wójcik, Wiktor Kłys, Gabriel Zawadzki, Denis Kerre, Maksymilian Dybisiak, Jakub Piestrzyński.

Gole: Zieliński 3, Celmer 2, Bloch 2

P.S. Więcej informacji na temat terminów treningów można uzyskać u trenera Kacpra Rusa pod numerem telefonu +48 668 249 056. Zapraszamy dzieci z rocznika 2008 i 2009.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress